Zatočte s alergeny ve vaší posteli!

Příjemné chvíle, trávené odpočinkem v posteli, jsou ty tam. Před usnutím se v posteli převalujete, bojujete s nepřetržitým kýcháním, alergickou rýmou či dráždivým kašlem. Je vám to povědomé? Nebo si třeba jen přejete usínat v prostředí s minimálním množstvím mikroorganizmů, roztočů a dalších alergenů?

V takovém případě oceníte novinku Medic Silver, která vám umožní spát klidně a nerušeně. Zdravotní řada přikrývek a polštářů značky SCANquilt efektivně likviduje mikroorganizmy a je proto mimořádně vhodná pro alergiky, astmatiky nebo ty, kteří chtějí v ložnici udržovat vysoce hygienické prostředí.

Medic Silver chrání před alergeny hned dvojím způsobem: přítomností stříbra v povrchové tkanině i ve vlastních výplních přikrývek a polštářů. „U Medic Silver je povrchová tkanina protkaná jemnými stříbrnými vlákny. Tyto stříbrné proužky, viditelné pouhým okem, zabraňují bakteriím v jejich růstu a šíření a likvidují roztoče,“ vysvětluje Ivana Šachová, majitelka značky SCANquilt. „Vlastnosti stříbra využíváme i u dutého vlákna, kde ionty stříbra zvyšují antibakteriálnost celé výplně,“ upřesňuje Ivana Šachová.

K výrobě Medic Silver značka SCANquilt používá kvalitní nebělenou bavlněnou tkaninu se stříbrnými vlákny. Antibakteriální účinky u ní přetrvávají i po mnohonásobném praní a jsou permanentní. Po zdravotní stránce tedy Medic Silver představuje naprostou špičku, která je na trhu k dispozici. Značka SCANquilt přitom myslí na alergiky dlouhodobě. Už v minulosti představila např. řadu Medic AS/AB s vetkanými uhlíkovými vlákny, která zbavují okolní prostředí elektrostatického náboje. Se svojí antibakteriální výplní splňuje také vysoké nároky lidí trpících alergiemi.

Produktové informace Medic Silver
Tkanina: 98,8% nebělená bavlna, 1,2% stříbro
Výplň: 100% antibakteriální polyester, vločky 3D s ionty stříbra
Rozměry přikrývka: 140 x 200 cm
Rozměry polštář: 70 x 90 cm, 50 x 70 cm
Praní: 60 °C
Použití: celoroční
Prodejní cena – přikrývka: 4.550Kč
Prodejní cena – polštář: 1.990Kč, 1.550Kč

O značce SCANquilt
Česká prémiová značka přikrývek, povlečení a bytového textilu si zakládá na rozmanitosti a špičkové kvalitě svého sortimentu v kombinaci s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Na počátku devadesátých let jako první v ČR začala s výrobou do té doby neznámých přikrývek s dutým vláknem. Postupně dále doplnila sortiment ložních souprav, prostěradel, dekoračních polštářů, plédů, přehozů, ubrusů, prostírání, ručníků a dalších textilií pro kuchyně a koupelny. V současnosti nabízí jeden z nejpestřejších programů bytových textilií. Jen v sortimentu prošívaných přikrývek vyrábí více než desítku typů s nejrůznějšími funkčními vlastnostmi, použitými materiály, rozměry a hřejivostmi. Kromě Medic Silver v těchto týdnech představuje i další novinky, mezi které patří například vodní polštář Comfort Aqua, nebo unikátní „klimatizační“ přikrývka Exclusive Clima, která vyrovnává teplotní rozdíly pod přikrývkou a uspokojí ty, kterým je někdy horko a někdy zima. 

foto: Silex

Napsat komentář