Září měsícem úklidu

S blížícím se zářím se pojí několik událostí a změn. Z prázdnin se nám vrací naše ratolesti, aby nastoupili do nového školního roku, pokud možno tou správnou nohou. Stejně tak si užíváme posledních teplých dnů a těšíme se na babí léto, které v druhé polovině tohoto měsíce zcela jistě přijde. V neposlední řadě je však září měsícem úklidu. Ať již jste trávili většinu léta mimo domov na dovolené, na chalupě, nebo jste větší úklid přes léto odkládali prostě proto, že jste si chtěli užít slunečního svitu a všeho s ním spojeného, v září je ten nejvyšší čas pustit se do úklidu celého bytu nebo domu.

Pojďme se společně podívat na několik domácích pomocníků a užitečných funkčních doplňků, s kterými bude mít Vaše uklízení smysl, systém a řád.

První otázka, kterou se musíte zabývat, je pravděpodobně následující: „Kam se všemi těmi věcmi? Vždyť já je přece nemám kam dát,“ říkáte si často se špetkou beznaděje v hlase. Rozhodně se však nevzdávejte. Existuje několik triků, jak využít každý dostupný úložný prostor ve Vašem bytě či domě.

  • Slyšeli jste už o úsporných ramínkách na oblečení, šaty, košile, bundy, kalhoty, ale třeba i doplňky? Jejich kouzlo spočívá v tom, že jsou úzká, ale velmi pevná. Nezlomí se ihned, jak na ně pověsíte Váš oděv. Tím, že Vám jedno ramínko vystačí na několik kusů oděvu, šetříte prostor ve skříních, který, jsme si jisti, využijete!
  • Již dlouho láteříte nad tím, že Vaše skříň má málo či žádné šuplíky a poličky. Potom pro Vás máme ten pravý tip! Objevte kouzlo závěsných regálů! Nemusíte si ihned kupovat novou skříň. Nabídka závěsných regálů je velmi široká. Záleží jen na Vás, který si vyberete. Pasovat do vašeho šatníku budou jistě všechny.

  • Všechny skříně již máte zcela zaplněny, ale stále ještě je potřeba spoustě věcí najít místo. Podívejte se pod postel, jestli už Vám tam neleží kostlivec – ano, ten kterého jste tam přesunuli ze skříně, využijte i toto místo! Úložné boxy jsou pro Vás v tomto případě tím nejlepším pomocníkem. Vzhledem k jejich často velmi povedenému estetickému provedení a vzhledu, nebojte se je uložit třeba i na skříně. Mohou Vašim pokojům dodat ten pravý šmrnc.
  • Stále více a více lidí propadá kouzlo robotických vysavačů, s kterými tradiční vysávání s hlučným a hlavně neskladným vysavačem už nebude mít nikdy šanci na opakování.

Všechny pomocníky na úklid od speciálních mopů, doplňků a poliček do koupelny či do chodby, přes vysavač na okna až k parnímu čističi naleznete v e-shopu Tchibo, které se na speciální funkční „vychytávky“ a pomocníky do českých bytů a domů specializuje. Ale jistě to už víte sami, Tchibo, to není pouze káva!

Nyní navíc můžete vše sehnat výhodně, nakoupíte-li online s použitím slevových kódů, se kterými ušetříte až stovky korun, například za dopravu zdarma. Nedejte nepořádku šanci a vyhrajte nad ním.

Napsat komentář