Zahradní techniku s velkým výkonem můžete pořídit už i levněji!

Na český trh vstupuje nový významný prodejce zahradní techniky. Německá firma FUXTEC, která od počátku roku 2013 působí na Českém a Slovenském trhu. Výhradní zastoupení pro prodej a servis získala jako jediná v České a Slovenské republice firma MILCHA s.r.o.

Produkty FUXTEC jsou velmi promyšlené a nápaditě splňují maximální požadavky na kvalitu podle ohlasu zákazníků. Strategií německé firmy FUXTEC je zaměření hlavně na kvalitu, nikoli na televizní či jinou finančně nákladnou reklamu. Ušetřené peníze se vrací zpět do výroby, kde se stále vyvíjí a zdokonalují nové produkty. Prodejní ceny produktů FUXTEC jsou pak reálné tak, aby koncový zákazník byl vždy spokojen.

Kvalita a spokojenost především
Nejvýznamnější odpovědí na otázku zda jsou produkty FUXTEC opravdu kvalitní je stále se zvyšující počet spokojených zákazníků. Nezávislý německý odborný tisk pravidelně hodnotí produkty FUXTEC vždy těmi nejvyššími známkami. Ve srovnávacích testech (něco jako Český D Test) se vždy řadí mezi přední světové výrobce. Navíc špičkový odborníci ve výrobě FUXTEC stále zdokonalují stávající a vyvíjejí nové produkty.

Pro koho je tato zahradní technika určena?
Ačkoli parametry zahradní techniky FUXTEC mnohdy soupeří s profesionální konkurenční technikou je určena především pro širokou veřejnost zahrádkářů, domácích kutilů a ostatních, kteří mají v oblibě kvalitní hobby techniku. O této kvalitě se můžete přesvědčit sami, stejně jako řada spokojených zákazníků téměř po celé Evropě.

Jaké jsou další výhody nákupu?
Německá firma FUXTEC má stejnou obchodní politiku v Německu, Španělsku, Holandsku, Maďarsku i v dalších zemích Evropy. Tou je – nákup přímo od výhradního zastoupení. Odpadají tím další náklady na zřizování a provoz dalších poboček. Prodej zahradní techniky online – přes internet se stává po celé Evropě a také u nás čím dál více populárnější. Samozřejmě je možné koupit zboží i přímo v kamenné vzorkovně.

Záruční a pozáruční servis
Nákupem zboží to samozřejmě nekončí! FUXTEC CZ-SK se snaží poskytovat maximálně profesionální služby, ke kterým patří i zajištění odborného servisu veškerých produktů FUXTEC. Váš stroj opraví jak v rámci záruky, tak samozřejmě i po skončení záruční lhůty. Samozřejmostí jsou také náhradní díly na všechny prodávané produkty. Technici vyškolení přímo v centrále FUXTEC v Německu, Vám odborně opraví nebo seřídí vše co bude třeba.

Velká vzdálenost autorizovaného servisu už není překážkou!
V případě, že v záruční době objevíte závadu produktu FUXTEC (platné pro závady uznané v rámci záruky), stačí produkt pouze znovu zabalit a ostatní zařídí prodejce! Teď už se nemusíte bát vzdáleného servisního střediska, ať už jste z Liberce nebo z Košic. V rámci záruky vše vyřídí a uhradí za Vás!

Křovinořez – multifunkce a výkon!

Křovinořezy (motorové kosy) FUXTEC mají velkou výhodu i v tom, že jsou velice multifunkční. Například si můžete koupit křovinořez FUXTEC MultiTool „2inONE“ s velkým výkonem 2,2 Kw za pouhých 3099 Kč, kde je součástí jak strunová hlava na vyžínání trávy, tak i tříramenná lišta, která zvládne posekat i náletové dřeviny. A poté si můžete postupně dokupovat další praktické příslušenství. Šikovným doplňkem je např. odvětvovací pila či zastřihávací nůžky na živé ploty. Dále je možné dokoupit ke stále stejnému motoru prodlužovací 1m dlouhý nástavec, nebo velmi užitečný kultivátor. Oblíbený doplněk je také zarovnávač okrajů trávníků, střásadlo – česáček, nebo zametací nástavec.

Oblíbená motorová pila
Motorová pila FUXTEC CS6150 patří už dlouhou dobu mezi nejprodávanější produkty z řady FUXTEC téměř po celé Evropě a podobně je tomu i u nás. Odborný časopis „Heimwerker Praxis2 v čísle 01/2012 napsal:„Krach cen! Motorovou pilu s takovým výkonem (2,3kW) za tak málo peněz jsme tu ještě nikdy neměli. Kdo hledá solidně vyrobenou, výkonnou a přitom cenově výhodnou motorovou pilu pro nepříliš zkušené pracovníky, našel ji!“ Pro její příjemné zacházení a robustní konstrukci společně s motorem o obsahu 61,5 cm3 a výkonu 2,3kW je tato motorová pila ideálním partnerem pro pracovníky v zemědělství, poloprofesionály i domácí kutily.

Benzínové nůžky na živé ploty
Z hlediska ergonomie, síly i životnosti nepřekonatelné Nůžky na živé ploty FUXTEC. Jsou praktickým pomocníkem pro snadné stříhání i těch nejhustších živých plotů. Bezpečná a jednoduchá manipulace, hnací systém nabízí vysoký řezný výkon a optimální blokovací ochranu. Vždy přesnou práci a hladký řez zaručují protiběžné bezpečnostní nože s oboustranným břitem. Otočná rukojeť až o 180°. Mimořádně odolné nože s dlouhou životností.

Vrtáky do země – jamkovače
Robustní půdní jamkovače EA 2.2 FUXTEC se uplatní v lesnictví, zahradnictví i zahradní architektuře. Je ideální pro vyhlubování otvorů pro plotové sloupky, základy, odvodňovací šachty i pro sázení rostlin. FUXTEC nabízí také rybáři oblíbené vrtáky do ledu.

Postřikovače s velkým obsahem
Pro benzínový postřikovač FUXTEC FX-MSP2.2 s opravdu dostačující nádobu 26 litrů naleznete různá uplatnění. Chemikálie, hnojiva či v zimě na posypovou sůl. Flexibilní přenosný stroj zhotovený z vysoce odolného materiálu je pomocníkem v boji proti plevelům na ochranu rostlin, velkých ploch i k ošetřování zemědělských plodin.

Problémy s padajícím listím
Mimořádně robustní a výkonný benzínový vysavač listí FUXTEC LB 1.0 je perfektní pomocník pro úklid velkých ploch a k vysávání listí nebo papíru z trávníku i záhonů. Na drobné kousky bez problémů naseká posbírané listí. Umí nasávat i vyfukovat. Úsporný, ale silný motor vysavače je vybaven velkou nádrží (500 ml). Se sběracím vakem o objemu 50 l pak zaručuje efektivní práci bez zbytečných přestávek. Pohodlně se obsluhuje díky ergonomické rukojeti a antivibračnímu systému.


Výkonné sekačky s vlastním pohonem

Složité a namáhavé přemísťování odpadá využitím vlastního pohonu, kterým jsou vybaveny všechny motorové sekačky FUXTEC. Sekačky lze nastavit podle individuální potřeby s funkcí 4in1 „sekání, sbírání, mulčování a výhoz do strany“. V řadě sekaček na trávu FUXTEC jistě najdete takovou, která dokáže, že i Váš trávník bude ještě zelenější a krásnější.

Problémy se sněhem
Ideálním pomocníkem při odklízení sněhu jsou Sněhové frézy FUXTEC. Silné motory 4,1 kW a 5,2kW s el. startérem a vlastním pohonem jsou nesmírně výkonné a práci se sněhem podstatně ulehčí. Vynaloženou sílu a čas, který jste na odklízení sněhu vždy potřebovali, využijete nyní lépe díky sněhovým frézám FUXTEC.

Ekonomické generátory
Při minimální spotřebě nová generace generátorů FUXTEC série SG udrží konstantní výstup napětí, a to i v náročných podmínkách. Na zahradní párty v kempu nebo na staveništi generátor FUXTEC je vhodný pro každou situaci.

Nabídka pro volný čas
Snad každý z nás si někdy rád odpočine se svou rodinou. FUXTEC k těmto vzácným příležitostem nabízí piknikové vybavení. Piknikové tašky, koše, deku s izolační vrstvou. Pro váš delší výlet s rodinou třeba také vozík FUXTEC.

FUXTEC má pro vás přesně ty správné produkty, aby vaše práce byla pohodlná, váš volný čas byl ještě příjemnější a vaše zahrada ještě krásnější. Náš cíl je spokojený zákazník a věříme, že to budete i vy.

www.fuxtec.cz

 

Napsat komentář