Zahradní nábytek pro dokonalý relax

K letním dnům neodmyslitelně patří zahradní party a příjemná relaxace na zahradě či terase. Společnost KETTLER představuje v sezóně 2013 několik designových novinek v nové kolekci zahradního nábytku.

V sortimentu zahradního nábytku KETTLER naleznete nábytek různých materiálů i designů. „Nabídka pro sezonu 2013 zahrnuje jak designové novinky, tak oblíbené sestavy klasického vzhledu. Letošní sezonu jsme zahájili spuštěním zcela nového e-shopu zahradního nábytku www.zahradni-nabytek-kettler.cz, kde můžete jednoduše nakoupit zahradní nábytek hliníkový, kovový, dřevěný nebo vyplétaný v mnoha moderních designech,“ říká Martin Homolka, odborník ze společnosti KETTLER. Všechny sestavy jsou na e-shopu uvedeny velkou image fotografií, každý si tak může vybrat zahradní nábytek přesně podle svého vkusu.

„Mezi našimi zákazníky jsou nejoblíbenější hliníkové sestavy v kombinaci s dalšími moderními materiály, současným trendem jsou například týkové područky a pohodlný výplet. Zákazníci si vybírají především podle designu, ale hliníkový nábytek je populární také proto, že je velmi lehký, snadno se s ním manipuluje a nevyžaduje složitou údržbu,“ říká Martin Homolka.

Vyplétaný nábytek nepotřebuje podušky
V současnosti je stále populárnější kombinace tzv. textilních výpletů s hliníkovou konstrukcí, čímž vzniká lehký a stabilní vyplétaný nábytek. Tyto umělé výplety jsou charakteristické velmi jemným výpletem s drobnými oky, pružností, prodyšností a vysokým komfortem při sezení. Díky těmto vlastnostem není nezbytně nutné nábytek doplňovat poduškami. „Výplet je z odolného materiálu, který je přizpůsoben pro venkovní použití. Nábytek je tedy vysoce odolný proti vlivům počasí a nevyžaduje žádnou speciální péči“, říká Martin Homolka, specialista ze společnosti KETTLER.

Lounge nábytek – široký výplet pro dokonalou relaxaci
Na své oblibě získávají také lounge sestavy zahradního nábytku, ve kterých se můžete pohodlně uvelebit a užívat si tak vzácné chvíle odpočinku. Pro tyto sestavy je typická hliníková konstrukce v kombinaci s širokým výpletem, který vzniká spletením více drobných vláken. Často se jedná o tzv. umělý ratan – tedy nábytek přírodního ratanového vzhledu s ideálními vlastnostmi pro dlouhodobé a bezproblémové užívání venku.

Nejkrásnější zahradní sestavy kolekce KETTLER 2013

Granada
S novou nábytkovou sestavou Granada si jako mávnutím kouzelného proutku vytvoříte středomořskou atmosféru přímo u vás na terase. Stylová hliníková sestava s kvalitním textilním výpletem je odolná vůči vlivům počasí, nevyžaduje žádnou speciální péči a s nábytkem lze jednoduše manipulovat.

Ceny: Polohovatelné křeslo: 3 990 Kč; křeslo nízké: 3 490 Kč; stůl (160 x 90): 14 990 Kč; stolička: 1 690 Kč

Carnaby
Užijte si naplno relaxaci s novou sestavou Carnaby, kterou si ihned zamilujete vy i vaši hosté. Nábytek v atraktivním designu je vyroben z hliníku v kombinaci s umělým výpletem, což zaručuje lehkou manipulaci. Na výběr jsou tři různá barevná provedení, která se dají skvěle kombinovat.

Ceny: židle: 3 990 Kč

Fuego
Nová sestava Fuego patří mezi univerzální sestavy, které se skvěle vyjímají jak v interiéru, tak v exteriéru. Komfortní sestava v jednoduchém stylu ozdobí váš dům i zahradu či terasu. Nábytek je vyroben z kombinace hliníku a moderního umělého materiálu KETTALUX-PLUS. To zaručuje odolnost vůči vlivům počasí a jednoduchou údržbu. Made in Germany.

Ceny: Nízké křeslo: 4 490 Kč; židle: 3 990 Kč

Avance
Chcete si užít uprostřed hektických všedních dnů alespoň chvilku příjemné relaxace? Tu vám poskytne designová sestava Avance, která podtrhne váš styl a navíc vám dopřeje naprostý komfort při odpočinku pod širým nebem. Konstrukce nábytku je z hliníku, sedací část a opěrka pak z příjemného textilního materiálu, který zaručuje to pravé pohodlí. V letošním roce se sestava rozrostla o novou designovou lavičku. Made in Germany.

Ceny: Polohovatelné křeslo: 8 990 Kč; nízké křeslo: 6 990 Kč; stolička 3 490 Kč; lehátko 22 990 Kč; novinka – lavička: 12 990 Kč

Vancouver
Také zastánci přírodních materiálů mají v sortimentu značky KETTLER z čeho vybírat. Dřevěný nábytek má své typické kouzlo, díky kterému bude vaše zahrada či terasa tím pravým místem k odpočinku. Křesla i lavičky se dají doplnit stylovými poduškami, které dodávají zahradnímu nábytku na originalitě a navíc jsou pohodlné. Stylová dřevěná sestava Vancouver je vyrobena z týku s certifikací odpovědného původu FSC.

Ceny: 3-místná lavička: 15 990 Kč; polohovatelné křeslo: 5 990 Kč; stůl (160×90) 19 990 Kč; stůl (160/260 x 100): 39 990 Kč

Beach Lounge
Už si skoro ani nevzpomenete na svojí poslední zahraniční dovolenou? Nezoufejte, díky sestavě lounge nábytku Beach si budete opět připadat jako uprostřed exotické pláže. Konstrukce této sestavy je nižší a širší než je u zahradního nábytku obvyklé. Při posezení se tak můžete komfortně „rozvalit“, zavřít oči a užívat si vzpomínky na svěží mořský vzduch a šumění moře.

Ceny: křeslo s poduškou: 17 990 Kč; stůl 70x70x31: 6 490 Kč; stolička vč. podušky: 6 490 Kč;
pohovka podle počtu dílů: od 35 980 Kč

Calvia
Sestava Calvia potěší majitele zahrad, kteří dávají přednost klasickému jednoduchému vzhledu. Elegantní kovově šedá sestava, vyrobená z ušlechtilé oceli KETTLOTHERM, přinese do vaší zahrady pohodlí a prostor pro příjemnou relaxaci. Stačí se jen pohodlně posadit a dopřát si odpočinkové odpoledne venku na vzduchu. 

Ceny: křeslo nízké, stohovatelné: 2 490 Kč; dvoumístná lavička 5 990 Kč; lehátko: 8 990 Kč


Showroom zahradního nábytku

Zahradní nábytek si můžete osobně prohlédnout ve značkovém showroomu KETTLER (Karlovarská Business Park, Na Hůrce 1091/8, Praha 6 – Ruzyně, tel.: 235 007 007). www.kettler.cz, E-SHOP: www.zahradni-nabytek-kettler.cz

Foto: KETTLER
 

Napsat komentář