WILD STONE otevřel novou vzorkovnu kamenných obkladů

Firma WILD STONE dostavěla začátkem letošního roku nové administrativní prostory.

Přímo v areálu výrobního závodu se tak nyní nachází největší vzorkovna kamenných obkladů v České republice. Od roku 2003 WILD STONE urazil dlouhou cestu a toto je další milník a důkaz, že poctivou prací se může česká firma postupně dostat na výsluní v Evropě.

Vzorkovna kamenných obkladů a dlažeb nabízí vskutku nadstandartní možnost výběru. Všechny typy obkladů jsou dokonale odprezentovány a zákazník může v klidu vybírat ten svůj jedinečný kámen. Zasedací místnost pro jednání se svým architektem, nebo manželkou je každému k dispozici. Kromě výrobků WILD STONE je zde možnost vybírat i z nabídky lomových kamenů z celého světa.

V současné době firma zaměstnává 35 kmenových zaměstnanců, mnozí z nich jsou ve firmě od samého počátku. Stabilní prostředí a neustálé inovace dostávají firmu každým dnem o kousek dál. Objem výroby se každým rokem zvyšuje a firma neustále proniká na nové a nové trhy. V současné době je WILD STONE nezpochybnitelnou jedničkou v České republice a mezi třemi nejvýznamnějšími evropskými výrobci. Více, než polovina výroby je nyní určena pro export. Nejvýznamnějšími trhy je tradiční Německo, dále pak oblasti alpských regiónů v Rakousku a Švýcarsku. Významné objemy Wild Stone exportuje pravidelně do Velké Británie, států Beneluxu a Polska.

Firma spolupracuje se všemi významnými společnostmi na trhu-od architektů, přes developery a prodejny obkladů, až po rodinné stavební firmy. Má za sebou tisíce realizací, a i díky certifikacím patří k těm, na které se můžou partneři spolehnout.

Neváhejte tedy přijmout pozvání do Slaného a vybrat si ten svůj kámen tam, kde si máte vybrat z čeho!

http://www.wildstone.cz/

Napsat komentář