Využijte slevu od DODO for life a vstupte do nového roku s dveřmi SAPELI

Každý potřebuje čas od času změnu a platí to také o našich domovech. Sem tam něco změnit, opravit, vylepšit. Teď máte jedinečnou příležitost proměnit domácí interiéry, a to díky novoroční akci na vnitřní dveře SAPELI a zárubně v podobě slevy ve výši 12 % až do konce ledna 2018 od firmy DODO FOR LIFE.

Plánujete rekonstrukci a chcete si do svého domu či bytu pořídit vkusné a neokoukané prvky? Začněte u dveří. SAPELI má pro vás právě 12 % slevu na vše, včetně příplatků a doplňků. Interiérové dveře SAPELI můžete mít skleněné, designové, posuvné, dvoukřídlé, dýhované, bezpečnostní, s prosklením i leskem.

Celkem můžete vybírat z 20 modelových řad, stovky přírodních i umělých povrchů, z celé škály funkčních i celoskleněných dveří SAPELI, prosklených stěn, nadsvětlíků a jiných řešení. Prostě si vyberete dveře na míru dle svých představ a snů.

Poradit se o výběru a získat doporučení o vhodném typu a dekorech pro vaše potřeby můžete přímo v pointech SAPELI Praha, a to hned na několika místech – v Kolovratech, v Jarově, na Pankráci, ve Stodůlkách a v Kobylisích, ale také v pointu Plzni.

Dozvíte se také o trendech ve dveřním kování, abyste mohli být s proměnou svého bydlení spokojení a vytvořili si krásný designový celek. Přesný přehled prodejen najdete na www.dodo-dvere.cz. Podmínkou uplatnění slevy je zakoupení kompletu dveře a zárubně a uzavření smlouvy v termínu do 31. 1. 2018. Akce SAPELI se nevztahuje na dveře a zárubně v cenové kategorii PRAKTIK a na montáže.

Napsat komentář