Vytvořte si ložnici přesně podle svých představ!

Necítíte se ve vaší ložnici zrovna nejlépe? Rádi byste ji změnili k obrazu svému? Pak musíte výběru jednotlivých kusů nábytku věnovat dostatečnou pozornost. Určitě si můžeme dovolit říci, že vzhled a kvalita vašeho nábytku se značně podílí na náladě, se kterou vstupujete do nového dne.

Kvalitní postele a další nábytek do ložnice

Hlavním prvkem každé ložnice je postel. U té je v prvé řadě důležitá kvalita, pevnost a pohodlnost. Vybírat můžete hned z několika materiálů, na našem trhu jsou k dostání postele kovové, kožené, čalouněné, z lamina, MDF desek a z masivu. Posledně jmenovaný materiál, masiv, je bezkonkurenčně tím nejlepším, který můžete pořídit. Postele z masivu jsou zdravotně nezávadné, ekologické, trvanlivé, pevné, stabilní, nevržou a nevydávají nepříjemné zvuky, které mohou narušit váš spánek, nevylučují chemické příměsi a v neposlední řadě jsou stále moderní.

Postel Bára je vyrobena z masivního dřeva borovice mořeného do odstínu ořech, cena: 6299 Kč.

Můžete možná podotknout, že z estetického hlediska nejsou zrovna tím nejlepším. Je sice pravda, že modernější vzhled mají třeba postele z lamina, nicméně na prvém místě by vždy měla být zdravotní stránka a kvalita. Masivní postel vám vydrží mnohem déle a díky možnosti namořit postel do libovolného odstínu nabízí rovněž řadu atraktivních provedení.
Soustřeďte se také na ostatní nábytek, který do ložnice patří, jako jsou třeba noční stolky, šatní skříně či komody. Opět je trefou do černého masivní nábytek.

Rošt a matrace jsou klíčovým prvkem ložnice

Neméně důležitým prvkem ložnice je rošt a matrace. Začneme-li rošty, pak jsou jednoznačně nejlepší ty lamelové. Ty můžete pořídit v pevném, nebo polohovatelném provedení. Ale pozor! Vždy si zjistěte, zda je vaše matrace pro vámi vybraný rošt vhodná.

Výběr matrace je možná ten nejsložitější. Zatímco u postele často dáme na vzhled, respektive lze se podle něj nějak rozhodnout, matrace vypadají v podstatě všechny stejně. Rozdíl je v použitých materiálech. Nabídka je opravdu pestrá, počínaje stálicemi na trhu, pružinovými a pěnovými matracemi, až po matrace z paměťové pěny nebo studené pěny, kokoslatexu, biotexu či nejluxusnější latexové matrace.Luxusní matrace Xena ze 100% přírodního latexu, kokoslatexu a biotexu, cena: 7854 Kč

Výhodné ložnicové sestavy

Pokud byste rádi vyměnili nábytek kompletně, pak můžete pořídit jednotlivé kusy nábytku zvlášť nebo lze nakoupit i výhodné postelové komplety, zahrnující rošt, postel i matrace. Pořízením takového setu lze ušetřit nemalé finanční prostředky. K němu lze pak dokoupit další nábytek z masivu podle potřeby. Toto řešení je určitě velmi výhodné.

Kompletní postelová sestava HANA ze 100% masívní borovice se 2 matracemi ALENA a rošty, cena: 8868 Kč

Kde si pořídit nábytek do ložnice i matrace levně?

Nákup vybavení do ložnice představuje nemalou investici, přesto můžete nakoupit chytře. Vyzkoušejte kupříkladu nabídku přímo od výrobce, kterou naleznete na internetovém obchodu www.grossmann-matrace.cz. Nechybí zde sortiment nábytku z masivu do ložnice, obrovský výběr zdravotních matrací, rovněž produktů pro zdravý spánek, včetně výhodných postelových kompletů. Chcete-li ušetřit, nakupujte přímo u výrobce!
 

Napsat komentář