Vylisujte si esenci z přírody!

Jste už unavení z konzervantů a umělých přísad? Přemýšlíte o moderním a zdravém stylu života? Pokud ano, pak právě pro vás společnost Zelmer vytvořila unikátní produkt. Jmenuje se JuiceMaker a je naprosto báječný!

JuiceMaker je inovací v oblasti zdravého lisování. Pracuje na principu revoluční technologie pomalého lisování, díky níž získáte větší množství šťávy bohaté na vlákninu a vitamín C, která má skutečně přirozenou chuť. S přístrojem JuiceMaker si připravíte čerstvý džus, a to nejen z ovoce nebo zeleniny, ale i bylin a dokonce i sójových bobů.

Systém pomalého lisování (S.E.S. – Smart Extraction System)
SES představuje unikátní přístup k lisování šťávy. Díky šnekové konstrukci lisu přístroj pracuje na nízkých otáčkách, takže se nezahřívá a uchovává ve šťávě cenné vitamíny (ty se znehodnocují teplem, vznikajícím při klasickém odšťavování). Šnekový systém lisování je v porovnání s běžným odšťavovačem účinnější a navíc má velmi tichý chod. Lisováním získáte mnohem více šťávy za kratší dobu.

Příjemná tichá práce
Nízké otáčky zajišťují nejenom důkladné lisování šťávy, ale také tichý chod přístroje. Ten je v porovnání s běžným odšťavovačem 2x tišší.

Jednoduché čištění a obsluha
 JuiceMaker je připaven k práci v kdykoliv během dne díky jednoduché obsluze a čištění. Stačí nalít sklenici čisté vody a vypláchnout.

Skutečnost, že díky patentovanému Systému pomalého lisování, kdy se přístroj nezahřívá a šťáva si uchovává cenné látky, má větší výživnou hodnotu a vyznačuje se vyšším obsahem vitamínů byla potvrzena nezávislým výzkumným ústavem v Polsku. Navíc je lis JuiceMaker značky Zelmer je účinnější než běžné odšťavovače

Šťáva získaná z lisu JuiceMaker obsahuje:
 - Až 4 x více vlákniny*, která podporuje činnost trávicího systému a urychluje trávení, dodává sílu a vitalitu.
– Až o 20% více vitaminu C*, který posiluje odolnost v každé situaci, a dodává potřebnou energii.
– Až o 50% více polyfenolických látek**, které snižují výskyt onemocnění krve a zlepšují náladu.

*vše ve srovnání s běžným odšťavovačem
** polyfenolické látky jsou přírodní látky, které jsou přítomny v každé rostlině. Obecně se má za to, že pomáhají lidskému organismu bojovat proti tzv. civilizačním chorobám.

Lis JuiceMaker společnosti Zelmer je ideální pomocník pro lisování čerstvé, zdravé a chutné šťávy. A svým moderním designem bude chloubou vaší kuchyně.

Více na
www.esencezprirody.cz

Komerční sdělení 
foto: Zelmer


Napsat komentář