Vyberte to nejlepší osvětlení pro svůj domov

 Vybíráte nové osvětlení do svého domova? Pak určitě přemýšlíte, jaký typ světel bude nejlepší. Každá místnost má svá specifika a podle toho je třeba k ní přistupovat. V koupelně musí být všechno osvětlení odolné proti vlhkosti, v ložnici by zase neměl být lustr příliš výrazný, aby nepůsobil rušivě, dětský pokoj pak vyžaduje obzvlášť pečlivý výběr. Podívejme se teď ale na dvě z místností, kde obvykle trávíme nejvíce aktivního času.

Obývací pokoj

Obývák je srdcem domova, právě tady se zpravidla odehrává společenský život rodiny. Trávíme tu společný čas, povídáme si, setkáváme s přáteli, ale také si tu čteme, díváme se na televizi a relaxujeme. K tomu všemu je třeba mít vhodné osvětlení. Jako středové světlo je nejlepší zvolit větší lustr. Právě zde můžete popustit uzdu své fantazii a vybrat si stylový kousek, na který budete náležitě pyšní. Lustry do obýváku se vyrábí v nepřeberném množství designů, takže si bezpochyby vyberete podle svého vkusu a celkového ladění interiéru. Vzhledem k rozličným aktivitám je ale určitě dobré lustr doplnit dalším osvětlením. Můžete zvolit nástěnná světla či lampy a lampičky rozmístěné po místnosti, abyste mohli vytvořit různé odpočinkové zóny.

LUXERA RONDA
 

Kuchyň

V kuchyni je nutné mít také více světelných zdrojů. I tady jako centrální osvětlení nejlépe poslouží lustr, který bude designový a praktický zároveň. Lustry do kuchyně bývají zpravidla zavěšeny nad kuchyňským stolem, díky čemuž vytvoří dostatek světla nejen při jídle. Velmi důležité je ale také nasvícení kuchyňské linky tak, abyste vždy dobře viděli na práci. V tomto případě jsou skvělou volbou bodová svítidla nebo například pásky LED světel.
 
Kvalitní lustry a všechny další možnosti osvětlení zakoupíte v e-shopu www.profisvitidla.cz, který je TOP prodejcem svítidel v České republice i na Slovensku. Najdete tu výběr krásných a jedinečných svítidel s nejlepším poměrem kvality a ceny, které vám výborně poslouží a zároveň promění vaše interiéry v dokonalý domov.

LUXERA CASSABLANCA
 

Napsat komentář