Vy ještě nesvítíte LED žárovkami?

Jak vypadá moderní domácnost? Je elegantní, praktická a úsporná. Zmíněným kritériím by měly odpovídat i světelné zdroje, které se významnou měrou podílí na celkové atmosféře interiéru i exteriéru. V posledních letech hraje prim LED osvětlení, které klasické zdroje světla „válcuje“ snad ve všech ohledech. Pokud stále používáte klasické žárovky s vláknem, měli byste je bez zbytečných průtahů vyšroubovat a vyměnit za LEDky. Jestlipak víte, že zastaralé žárovky přemění na světlo jen cca 8 % energie a zbylá část připadá na odpadní teplo? A to je jen jeden z mnoha důvodů, proč s výměnou světelných zdrojů nemeškat…

Největší výhody LED osvětlení

Ceny energií průběžně rostou a chcete-li v budoucnu snížit celkovou energetickou spotřebu domácnosti, pak se bez úsporných LED žárovek neobejdete. V minulých letech byla návratnost investice výrazně delší, ale dnes je LED osvětlení mnohem levnější.

K největším výhodám (pomineme-li energetickou úspornost) LED technologie patří velmi dlouhá životnost. LED žárovky vydrží v provozu i déle než 30 000 hodin. Pro srovnání – klasická žárovka má životnost cca 1 000 hodin a halogenová svítila zhruba 2 000 až 3 0000 hodin. Mimo to jsou LEDky odolnější a tedy i bezpečnější. Vypadne-li vám z rukou na zem, s největší pravděpodobností se žárovce vůbec nic nestane.

Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit LED osvětlení? Za zmínku stojí i to, že skvělé vypadá a propůjčí bydlení osobitý charakter jako žádný jiný zdroj světla. Vyberte si z širokého spektra designových variant takovou, která se bude ve vašem příbytku vyjímat.

Kde sežnete kvalitní LED žárovky za skvělou cenu?

Na závěr jsme si nechali praktický tip na spokojený nákup. Špičkové LED žárovky, zářivky a další typy světelných zdrojů nabízí společnost EMOS. Česká firma působí na trhu téměř čtvrt století a její zboží najdete ve velkoobchodech, supermarketech a známých obchodních řetězcích. Veškeré zboží je skladem a vy si ho můžete objednat i online na shop.emos.cz.

Napsat komentář