Víte, kde je největší výběr interiérových dveří Sapeli? U DODO for life!

Vybíráte interiérové dveře SAPELI? Zastavte se v největším SAPELI POINTU v České republice! Největší prodejce znakových dveří SAPELI, DODO for life, jej pro Vás otevřel na pražské magistrále – v ulici 5. května! Parkovat můžete přímo u pobočky!

Největší prodejce, největší SAPELI POINT

Dveře jsou důležitým stavebním prvkem, a zároveň funkčním i estetickým doplňkem každého interiéru. Protože naše bydlení dotvářejí po mnoho dlouhých let, vyplatí se jejich výběr nepodcenit – zárukou budoucí spokojenosti je kvalitní značka ve spojení s bohatým výběrem. Značka SAPELI je synonymem kvality sama o sobě. NEJVĚTŠÍ SAPELI POINT PRAHA – PANKRÁC pak garantuje nejširší výběr.

SAPELI PRAHA – Stačí sjet z magistrály

Kde největší SAPELI POINT najdete? Téměř v srdci našeho hlavního města, přímo na magistrále (ulice 5. května). Když pojedete směrem na centrum, před sjezdem na Pankrác u čerpací stanice ÖMV. Sjedete z magistrály a octnete se před samotným SAPELI POINTEM, kde můžete přímo u pobočky pohodlně zaparkovat. Co uvidíte uvnitř? Pestrý svět interiérových dveří SAPELI, zejména novinky SAPELI 2015.

Inspirace pro celé bydlení

Tato prodejna DVEŘE SAPELI PRAHA je zároveň největším showroomem s plovoucími podlahami Balterio, dveřním kováním Cobra a sortimentem Okna.eu. A protože v těchto prostorách najdete také produkty firmy Eclisse, VV Sklo a spoustu dekorativních prvků, mezi nimi vodní sloupy a fontány, načerpáte zde spoustu inspirace pro celé Vaše bydlení. Učinit tak můžete 7 dní v týdnu, otevírací doba je totiž od pondělí do pátku v čase 8 – 19 hodin, o víkendu pak od 9 do 17 hodin.


Navštivte libovolnou prodejnu – můžete i virtuálně

Pokud to ale máte na největší prodejnu SAPELI DVEŘE PRAHA daleko, můžete navštívit libovolné z mnoha dalších SAPELI prodejních míst: v Praze na Zličíně, ve Stodůlkách, na Andělu, na Jarově, v Kobylisích nebo na Praze 10 Kolovraty, ale také v Mělníku, v Mladé Boleslavi či Plzni.

Jste zvědaví, jak to na prodejnách vypadá? Vydejte se na 3D virtuální prohlídku prodejnami SAPELI! V současnosti můžete takto navštívit čtyři z prodejen, v blízké budoucnosti všechny! Nejlepší je ale největší – NEJVĚTŠÍ SAPELI POINT PRAHA.

Napsat komentář