Víte, jak si lehce prodloužit letní dny?

Mobilní a skládací přístřešky se hodí na zahradu, na pláž, k řece na ryby i při kempování v přírodě. Ochrání Vás před ostrým sluncem nebo nabídne stín a útočiště při zahradních párty, rautech, svatbách i rodinných oslavách. Zastřeší zahradní nábytek, bazének, pískoviště a poslouží třeba jako letní garáž. Auto bude stát hezky v chládku a nebude nepříjemně rozpálené, jako kdyby stálo přímo na slunci.

Zahradní stany rozdělujeme na klasické a nůžkové. Největší výhodou, kterou nůžkové stany nabízí, je rychlé a jednoduché rozložení a opětovné stažení. Střecha se skládá podobně jako deštník, nohy jsou teleskopické a stan rozložíte a složíte během pár minut. Nůžkový stan je tak ideální na cesty, protože nezabere moc místa, poslouží kdekoli a je vždy rychle k dispozici.

Někdy můžete párty stan přistavit ke zdi, která částečně zabrání silnému větru nebo bočnímu dešti, aby Vás vyhnal z venku. Kde není možnost umístit stan ke zdi, problém vyřeší boční stěny. Nabízejí se s průhlednými okénky i celé neprůhlené, které mohou sloužit celou sezónu pro větší soukromí. A pokud nemáte rádi obtížný hmyz, boční stěna s moskytiérou ho k Vám nepustí, i když večer budete mít pod stanem rozsvíceno.

Stan ochrání nejen Vás, ale i křesílka, lehátka a jiný zahradní nábytek a tak na čerstvém vzduchu můžete prožít opravdu celé léto. Za horkých dnů se pod ním ochladíte, za deště nezmoknete, klidně dokončíte grilování a můžete pod ním třeba i spát.. Kdykoli si tak vychutnáte zábavu nebo odpočinek po těžkém dni, ať už společně se svými přáteli, rodinou nebo třeba sami, v klidu zahrádky a s knihou v ruce.
 

Napsat komentář