Venkovní pomocník pro vaše svěží a čisté prádlo

Hmmm, to voní… Sluníčkem, květinami, čerstvým vzduchem. Všemi těmito vůněmi může vonět vaše prádlo, aniž byste použili aviváž, pokud necháte prádlo sušit venku na čerstvém vzduchu. Tuto variantu žádná sušička nenahradí.

Ale ne každý má dostatečný prostor na zahradě, aby tam mohl mít postavený věšák na prádlo trvale. Přenosné sušáky jsou někdy velmi nestabilní, takže při sebemenším závanu větru spadnou a vy můžete prádlo začít prát znovu. A i když máte prádelní šňůry na zahradě pěvně zavěšené, může se vám stát, že až budete chtít své čerstvě vyprané prádlo pověsit, budou zaprášené nebo špinavé od pylu a vy tak budete moci začít od začátku.

Pro všechny ty, kterým se při každém věšení nové várky nechce uklízet kryt proti ušpinění prádla, přichází Vileda s novinkou. Sušák na prádlo Viva Air Protect má ochranný kryt ukrytý ve stojné tyči a připravený k použití v horní části sušáku. Tento kryt pak může být pohodlně a úplně jednoduše složen dolů přes složená ramena sušáku. Venkovní sušák tak bude vždy po každém použití chráněn obalem, takže vaše šňůry a vyprané prádlo budou stále čisté.

Sušák Viva Air Protect je také výjimečný svou konstrukcí, kdy na čtyřech ramenou je 51m sušící plochy. Sušák je výškově nastavitelný, takže vám při věšení prádla mohou pomáhat i děti. Součástí balení je praktický stojan pro instalaci do země a hliníková konstrukce zase zabrání korozi materiálu. Na věšák je možné pověsit i ramínka například s košilemi, zmačkané prádlo bude tak již minulostí.

Pokud tedy řešíte problém s místem na vaší zahradě a chcete sušit prádlo venku, je sušák Viva Air Protect pro vás nejlepší volbou. Dá se složit, je lehký, stabilní a hlavně vždy čistý a připravený pro vaše krásně čisté a voňavé prádlo.

Viva Air Protect je k dostání od 1 990,-Kč.

Více informací a tipů na úklid najdete na www.vileda.cz

 

Napsat komentář