Veletrh For Habitat 2013

Přípravy tradiční jarní akce zaměřené na bydlení, stavbu a rekonstrukce – FOR HABITAT 2013 – jsou v plném proudu. Jubilejní 20. ročník tohoto populárního veletrhu se bude konat ve dnech 21. – 24. března 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Ke slavnostní atmosféře i zvýšení prestiže přispěje fakt, že právě tento veletrh bude situován do nové výstavní haly. Ve stejných prostorech proběhne i přidružená akce BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí bohatou nabídku developerských a realitních společností. Tématická návaznost samotného veletrhu a výstavy z oboru realit je zřejmá a přispěje k prohloubení komplexnosti a specializace celé akce. Tento aspekt skýtá návštěvníkům možnosti bohatého rozhodování při výběru druhu i lokality pro bydlení v přímé návaznosti na konkrétní vybavení zvoleného objektu. Ucelenost projektu uvítají také odborníci i samotní vystavovatelé, neboť nové oborové propojení poskytuje rozšířené obchodní možnosti.

V celém výstavním areálu proběhnou ale i další specializované akce, jejichž součástí se FOR HABITAT stane již potřetí. Vznikl tak ucelený soubor pětice veletrhů orientovaných na bydlení, zahrady a veřejné prostory: FOR HABITAT – FOR FURNITURE – FOR OFFICE – FOR GARDEN – FOR GREENERY.

Všechny akce jsou kontraktačně-prodejní a staly se velice vyhledávaným místem jak laickou tak odbornou veřejností. Mezi vystavovatele patří především renomované české firmy, přímí výrobci a výhradní dovozci, představující své ucelené kolekce, novinky a trendy v oboru.

Prioritní zastoupení mají obory pevných interiérových prvků a stavebních komponentů. Atraktivním obohacením je zastoupení bazénů a saun. Krásnou perličkou se stává samostatná sekce dekorací a bytových doplňků. Bez nadsázky lze konstatovat, že návštěvník pořídí na souboru veletrhů opravdu vše ohledně bydlení: parcelu, dům či byt, dveře, okna i podlahy, nábytek a bytové doplňky včetně drobných dekorací. A to vše může zastřešit zahradní architekturou včetně jezírka nebo bazénu. Z nejprestižnějších firem, které připravují své veletržní expozice jmenujme z oboru stavby například WIENERBERGER, PRAŽSKÁ ENERGETIKA, KERAMIKA SOUKUP, BIG TILE, VETOS či BEMATECH. Vystavovatelé, kteří představí bazény, sauny a jejich příslušenství jsou například ALUKOV, ART BAZÉNY, SOFTTUB, VITAL TREND a další.

Soubor veletrhů FOR HABITAT & spol. nabídne svou širokou škálu výrobků, služeb i realit celkem v šesti výstavních halách včetně dvou nových hal, připraveny jsou i zajímavé doprovodné programy a odborné soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO. Akci lze nazvat průvodcem ve světě bydlení, jejíž odborné seskupení nemá v České republice obdoby.

Více na www.forhabitat.cz.

Napsat komentář