Ve stylu plážových domků

Dovolená, prázdniny, slunce, voda, jemný mořský vánek a nekonečně dlouhé pláže. To je to, o čem si teď všichni necháváme zdát…

Také patříte ke skupince trosečníků, kteří shodou náhodou uvízli ve středu suchozemského státu? Nejraději byste se odstěhovali někam na Azurové pobřeží, na zahrádce “pěstovali” mušle s korály a večery trávili pozorováním lodí plujících směrem k zapadajícímu slunci?

Interiér vašeho domova může mít i v našich zeměpisných šířkách podobu domku na pláži. Představte si zdařilé kombinace tónů bílého písku, modravé vodní hladiny a zelených palem. Moderní plážový styl, který k nám přichází ze Středomoří a karibských ostrovů na vás dýchne bezstarostnou atmosférou a dokonalým komfortem. Tento styl staví na patinovaném nábytku, přírodních prvcích, modré a bílé barvě. Nechte se inspirovat…

Palmové potisky

Žhavý hit letošního léta: Palmové potisky! Ať už s ním ozdobíte pohovku nebo postel, pohodovou prázdninovou atmosféru ve vašem domově zaručeně navodíte.

Za dávnými mořeplavci

Milovníci literatury chtějí mít své skvosty neustále na očích. Co by se v policích ze staré lodě mohlo vyjímat lépe než Ernest Hemingway a jeho Stařec a moře, nebo cestopis Jonathana Swifta Gulliverovy cesty?

Masivní skříň poslouží hned několika způsoby – můžete ji využívat jako vinotéku, knihovnu nebo kredenc. Do horních polic se vejdou všechny oblíbené knihy, kuchařky, talíře, hrnce… ale i mušle či jiné právě vytažené poklady z moře. Do vinotéky ve spodní části zase perfektně uložíte všechnu révu či vzkazy v lahvi.

Krása jednoduchých tvarů

Foto rámeček. Velmi výrazný prvek – rám připomínající tvarem záchranný kruh či lodní okénko vykouzlí tu pravou atmosféru s vůní dálek. Přeneste si část vzpomínek z báječné dovolené k sobě domů.

Skříňka – modrá se zásuvkou. Modrou zkrátka milujeme. Jde o barvu nebe a vody, která mj. symbolizuje uvolnění, spolehlivost a soulad. S její pomocí lze v interiéru vytvořit velmi uklidňující a pohodovou atmosféru.

Novinky židle z Bali

Moře, slunce, zábava a osvěžující koktejly… Vzpomínáte? Veselá barevná židle s nápisy jako “A-TREAT” nebo “BEVERAGES”. Ať už ji postavíte k jídelnímu či pracovnímu stolu, vždy bude budit zaslouženou pozornost.

Perfektní kousek do eklektických interiérů. Také už se vidíte sedící na břehu moře, sledující západ slunce, v jedné ruce “Pina Coladu” a ve druhé “Sex on the Beach”? Léto ve velkém stylu právě začíná. Nádherný kousek, který vám připomene šum moře i plážových drinků. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného a zároveň funkčního, tato židle je to pravé.

Bon Voyage

Lavice z lodi. Tip: Snažte se o odlehčenou atmosféru, vycházející z blízkosti moře a svěžího povětří, ale i z typického způsobu bydlení v tradičních bílených domcích na pobřeží. Zkombinujte modrou a červenou barvu.
 
Z domova k moři je to jenom kousek, pak už se můžete sami rozhodnout, jestli budete svůj volný čas trávit ve vodě nebo na pláži. V letní podvečer jistě oceníte místo pro dva, kde se můžete schoulit, nerušeně odpočívat, pozorovat racky i západ Slunce, dokud den pomalu nepřejde v noc…

O Homelove
E-shop
Homelove.cz nabízí exotický nábytek – ručně vyráběný v původních manufakturách na Bali, Filipínách, Srí Lance a Thajsku, kde využívají poctivých postupů a kvalitních materiálů. Každý kus z Homelove.cz je originál.

Napsat komentář