Ušetřete až 30 % s výrobky Hörmann

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a průmyslových vrat, v letošním roce navazuje na loňskou úspěšnou akci k výročí 75 let od založení firmy a opět nabízí široký sortiment výrobků za mimořádné ceny. Akční nabídka potrvá až do 31. prosince 2011 a lze v ní ušetřit až 30 % oproti běžným cenám.

Letošní akce se vztahuje jak na sortiment domovních dveří, tak i garážových vrat. Jsou do ní zahrnuty desítky výrobků v různých provedeních, motivech, dekorech, barvách a rozměrech. Jako jeden z mnoha můžeme jmenovat oblíbená garážová vrata RenoMatic či ocelové vstupní dveře RenoDoor.   

Široký výběr garážových vrat

Cenovému zvýhodnění podléhají například sekční garážová vrata RenoMatic, která díky svislému otevírání a zasouvání pod strop garáže ušetří spoustu místa. „Zákazníky jistě potěší skutečnost, že si nyní v akci mohou pořídit tato vrata i v rozměrech 3000×2125 mm a 3000×2250,“ uvádí ing. Vít Kareš, jednatel společnosti.

Vybírat můžete ze široké nabídky barev a povrchových úprav. Kromě terakotově hnědé, bílé a odstínu bílý hliník v provedení Micrograin s jemným vroubkováním je v akci i provedení Decograin, jež vyniká věrností dřevěného motivu. Jde konkrétně o povrchy Titan Metallic nebo Zlatý dub či Tmavý dub – ořech. Vrata jsou k dostání za akční cenu 23 950 Kč včetně montáže a pohonu ProMatic s rychlostí otvírání až 14 cm/s a 12 cyklů za den.

Mnoho možností pro vchodové dveře

Náročnější zákazníci ocení, že akční sortiment doplňují i exkluzivní domovní dveře TopSecur bezpečnostní třídy 2 s tloušťkou křídla 80 mm a s madlem z ušlechtilé oceli. Ke dveřím TopSecur lze objednat i boční díly.


   
Společnost Hörmann za akční cenu nabízí také vysoce kvalitní ocelové vstupní dveře RenoDoor s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi a s tloušťkou křídla 46 mm. „Loni, pouhý rok po jejich zavedení na trh, se jich u nás prodalo víc jak 1000 kusů. Další nárůst zájmu čekáme i v letošním roce,“ uvádí ing. Vít Kareš a dodává, že „roste i počet zákazníků, kteří neváhají své rodinné domy vybavit otevíráním dveří pomocí prstového skeneru. Ten nabídka společnosti Hörmann pochopitelně zahrnuje také.“
   
Vstupní dveře RenoDoor pořídíte za velmi příznivou cenu 28 490 Kč včetně DPH a montáže. „Podle našich zkušeností víme, že podobná cena je za kvalitní domovní dveře u zákazníků velmi vítaná,“ říká ing. Kareš.

Více informací o akci lze získat na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.

Napsat komentář