Ulehčete si vaření s nádobím Tescoma

Milujete vaření, nebo je pro vás jen trpěnou povinností? Ať tak či tak, s novým nádobím Tescoma si budete chvíle strávené v kuchyni už jen užívat. Konec špinavému sporáku od překypěných brambor nebo půlce těstovin ve dřezu při slévání, nerezové hrnce Tescoma si totiž poradí skoro se vším.

Nerezové nádobí Tescoma ULTIMA

Hrnce, rendlíky a kastroly z řady nádobí Tescoma ULTIMA vás ohromí celou řadou funkčních vychytávek. Převratnou novinkou je patentovaný systém regulace páry a cezení, který významným způsobem zpříjemňuje vaření. Nemusíte se obávat překypění a následného namáhavého čištění varné desky. Tři různé pracovní polohy poklice umožňují v průběhu vaření snadno měnit požadované funkce: rychlé dosažení varu v poloze žádný otvor pro páru, vaření bez překypění a cezení drobně nakrájených surovin s malým otvorem pro páru a cezení brambor, těstovin a intenzivní vaření bez překypění s velkým otvorem pro páru. Při cezení pak jednoduchým zatlačením palce poklici přitlačíte v odpovídající poloze a pozvolným překlopením pokrm scedíte. To vše bez hrozby sklouznutí poklice, které nezřídka končí nepříjemným opařením. Do úchytů navíc můžete poklici vždy pohodlně odložit, když chcete jídlo zamíchat, ochutnat nebo přidat koření.

Nádobí Tescoma ULTIMA se hodí na všechny typy sporáků včetně indukce a zakoupit jej můžete buď v sadě, nebo po jednotlivých kusech.

Všechny nádoby Tescoma ULTIMA mají třívrstvé sendvičové dno, které se pyšní vynikajícími termoakumulačními vlastnostmi. Teplo se plynule přenáší dovnitř hrnce a po celé ploše dna bez výkyvů, vaření je snadnější a pokrm se nepřipaluje. Při přípravě jídla si zamilujete i praktickou odměřovací stupnici, kterou najdete na vnitřních stěnách hrnců, kastrolů i rendlíku Tescoma ULTIMA. Prodloužená záruka 5 let je dalším jasným důkazem o kvalitě tohoto nerezového nádobí.

Nerezové nádobí Tescoma PRESIDENT

Chcete si vyzkoušet, jaké je to vařit s PRESIDENTEM? Není nic snazšího! Nerezové nádobí Tescoma PRESIDENT v sobě spojuje atraktivní design, extra silné sendvičové dno s vynikajícími termoakumulačními vlastnostmi a mimořádnou kvalitu materiálu i provedení. Je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli 18/10, je tedy vysoce odolné vůči korozi i při pravidelném a dlouhodobém vaření a mytí v myčce nádobí. Nádobí PRESIDENT je vhodné pro plynové, elektrické, sklokeramické i indukční sporáky. Stejně jako u kolekce ULTIMA jsou nádoby PRESIDENT opatřeny praktickou odměřovací stupnicí. Hrnce, kastroly a rendlíky mají masivní vodotěsné úchyty, z kterých po vytažení z myčky nevytéká nežádoucí voda a lze jej ihned uložit do kuchyňské linky. Rendlík s nálevkou je navíc opatřen praktickou cedicí poklicí s malými a velkými otvory pro komfortní cezení.

Nerezové nádobí Tescoma HOME PROFI

Nádobí Tescoma HOME PROFI přinese do vaší domácí kuchyně stylové profesionální vaření. Originální profesionální design (celonerezové provedení s povrchovou úpravou v kombinaci matu a lesku) se zde snoubí se špičkovými vlastnostmi prvotřídního nerezového nádobí. Devítidílná sada HOME PROFI představuje základní výbavu pro každou domácnost – obsahuje dva hrnce a dva kastroly s poklicemi a rendlík bez poklice. Základní sadu HOME PROFI lze rozšířit o další prvky ze stejné linie. V kusovém prodeji naleznete několik velikostí hrnců, kastrolů i rendlíků a mlékovar. Nádobí je vhodné na všechny tepelné zdroje včetně indukce a díky kvalitnímu provedení z masivního nerezu ho můžete použít i v pečicí troubě. Všechny součásti soupravy Tescoma HOME PROFI lze mýt v myčce nádobí.

Nádobí Tescoma s 10% slevou

Máte o nádobí Tescoma zájem a chtěli byste ušetřit? V obchodě Domácí potřeba Franta (www.domacipotreby-franta.cz) můžete na nezlevněné nádobí Tescoma využít slevový kupón a tím ušetřit 10 % z ceny! Tak neváhejte a pusťte se do vybírání.

„Při objednání nezlevněného sortimentu Tescoma zadejte do políčka: „slevový kupón“ slovo: Tescoma a Domácí potřeby Franta Vám odečtou 10 %!“

Napsat komentář