Tipy na dárky na Vánoce nejen do bytu

S blížícími se vánočními svátky mnoho z nás upadá do nejistoty a stresu způsobeného nákupem dárků. Vybírání dárku opravdu není jednoduchá záležitost. Trefit se našim bližním přesně do vkusu a zajistit tak, aby měli z dárku radost, bývá dosti obtížně. V tomto článku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, podle osoby, jíž je dárek určen. Než však přejdeme k samotným osobám, mějte na paměti dvě vlastnosti, které by ideální dárek měl mít – měl by být originální a praktický. Pokud zvolíte tuto kombinaci vlastností, můžete si být téměř stoprocentně jisti, že svým dárkem danou osobu potěšíte.

Dárek pro partnera/manžela
Jak už to tak bývá, vybírat dárek mužům bývá někdy opravdovým hlavolamem. Je třeba mít na paměti, že muži jsou pořád tak trochu odrostlé děti, které se rádi v něčem vrtají, rádi zkouší, jak něco nového funguje. Proto jistě nešlápnete vedle, když své polovičce pořídíte nějakou technickou nebo elektronickou vychytávku. Můžou to být kvalitní sluchátka na hudbu, elektronická meteostanice, nebo vyhledávač klíčů. Jistě ho také potěšíte kvalitním holícím strojkem. Pro muže, kteří tíhnou k cestování, můžete zvolit svítící LED obraz s motivem nočního New Yorku.

LED obrazy jsou novinkou na českém trhu a můžete tak mít jistotu, že bude váš dárek skutečně originální a jedinečný. Žádný z námi vybraných dárku vás nezaujal, na této stránce naleznete více dárků pro muže.

Dárek pro partnerku/manželku
S ženami je to oproti mužům při vybírání dárku podstatně jednodušší. Naprostou většinu žen potěšíte kvalitní kosmetikou, parfémem nebo šperkem. Jelikož si ale není každý jistý vkusem své partnerky, je zřejmě nejlepší volbou zvolit právě kosmetiku. Luxusní stíny nebo parfém potěší každou ženu. Pokud chcete být opravdu originální, darujte jí bio arganový kosmetický olej Arganeol s úžasnými účinky na obličej i vlasy.

Jedná se o 100% přírodní arganový olej dovážený přímo z Maroka a nejkvalitnější produkt tohoto typu na českém trhu. Běžné arganové oleje nejsou vyráběny z kvalitních surovin, a i když jsou k dostání v mnoha drogériích, jsou jejich účinky mizivé a některé dokonce odrazují silným zápachem. Tento arganový olej seženete buď v e-shopu na stránkách výrobce, anebo v kvalitních kosmetických salónech a zdravých výživách. Skvělé na tom je, že koupí takového kvalitního produktu uděláte radost partnerce i v případě, že se třeba příliš nelíčí a obecně pro kosmetiku nemá slabost. Můžete se také podívat na revoluční hřeben Tangle Teezer, který si již ve světe získal velkou oblibu pro svoje snadné rozčesávání a šetrnost k vlasům. Bio arganový olej Arganeol. K dostání od 139,- na www.arganeol.cz

Jak vidíte, vybírat dárky partnerům je poměrně lehké. Horší to je v případě výběru toho pravého pro své rodiče. Zde se člověk musí potýkat s několika překážkami. Předně je těžké řídit se jen jejich preferencemi, neboť většinou už laicky řečeno „všechno mají“. Navíc mají starší lidé většinou vybudovaný vkus a neradi zkoušejí něco, co jde mimo něj. Neméně důležité je si uvědomit, že starší lidé bývají dosti konzervativní a nejsou tak z novinek a originalit tolik nadšení jako mladší generace. Proto se při výběru držet spíše osvědčených tip. 

Dárek pro tatínka
Pokud váš tatínek občas rád spočne nad sklenkou kvalitního alkoholu, zkuste jednou vyměnit tradiční basu piv za kvalitní whisky přímo ze Skotska. Potíž je v tom, že tomu, která whisky je skutečně kvalitní a originální, rozumí málokdo. Existují však specializované firmy, které výběr těch nejkvalitnějších provedou za vás a vy si tak jen zvolíte dle pro vás přijatelné ceny.

Pokud je váš tatínek abstinent, máte to o poznání těžší. Zkuste mu třeba koupit sedací pytel. Takový dárek je praktický, nesmírně pohodlný, a navíc je vhodný právě pro starší lidi, kteří mají bolesti zad, neboť kuličková výplň se přesně přizpůsobí tvaru vašich zad. Za poslední roky ceny vaků klesly a kvalitní sedací pytle se dají pořídit velmi levně.

Sedací pytel Active. K dostání od 1899 korun v obchodě www.sedaci-pytle.cz

Dárek pro maminku
V tomto případě výběr není zdaleka tak lehký, jako u partnerky, neboť starší žena už má většinou vyhraněný vkus na kosmetiku a vůně a většinou z něj nechce ustupovat někam jinam. Pokud si jejím vkusem nejste přesně jistí, zkuste zainventovat do něčeho univerzálního a zároveň originálního. Nabízí se různé produkty z oblasti přírodní kosmetiky – např. sada přírodních mýdel, kvalitní přírodní kosmetický olej nebo sada sprchových gelů. Pokud se přece jen bojíte výběru kosmetiky, chybu neuděláte koupí kvalitní kávy nebo dobrého vína. A pokud se nebojíte do dárku zainventovat více, pak zkuste zvolit kvalitní kávovar.


Napsat komentář