Tepelná čerpadla do moderních domácností

Výdaje za teplo patří mezi největší měsíční položky v každé domácnosti, obzvláště v zimním období. Ale nemusí tomu být, pokud budete uvažovat chytře a zvolíte moderní systém vytápění spolu s tepelným čerpadlem. To totiž dokáže zařídit, aby až 4/5 veškerého tepla byly zadarmo. A co více, má i další funkce.

Tepelná čerpadla nacházejí v moderních stavbách stále větší uplatnění. Lidé se snaží uvažovat ekonomicky a nechtějí zbytečně platit za něco, za co by nemuseli. K nejoblíbenějším a nejpropracovanějším patří systém Daikin Altherma s rychlou návratností investic.

Tepelná čerpala Daikin dokáží zajistit tepelnou pohodu v domácnosti, a nejen to. Nabízejí tři funkce v jednom, a to vytápění, ohřev vody i chlazení. V létě totiž dokážou fungovat jako klimatizace a také zajistí stálý přísun teplé vody. Díky vysoké energetické účinnosti jsou stále populárnější. S jejich použitím snížíte emise CO2 a celkovou spotřebu energie.

Systém Daikin Altherma se hodí jako čerpadlo do novostavby i staršího domu. Pokud přemýšlíte nad problematikou čerpadla a rekonstrukce, bude Daikin jasnou volbou. Hodí se i do nízkoenergetických staveb. Jedná se o úspornou a flexibilní alternativu kotle na pevná paliva.

Výhod tepelného čerpadla je mnoho. Nemusíte se bát hlučnosti, protože provoz je tichý asi jako u běžné lednice. I velikostně a designově se čerpadla blíží vzhledu lednice. Určitě vás potěší nízké nároky na údržbu nebo snadné ovládání díky velké obrazovce.

Na výběr jsou nízkoteplotní, vysokoteplotní a také geotermální čerpadla Daikin. Pokud nemáte místo v interiéru, je zde varianta externí instalace. Takové teplené čerpadlo bude bez problémů pracovat i při teplotě nižší než -20°C. Pořiďte si domů energeticky účinný a zároveň úsporný systém Daikin Altherma a těšit se můžete na zjištění optimální teploty i přísun užitkové teplé vody 24 hodin denně.

Napsat komentář