Systém Tokoz Professional

Celý dům na jeden klíč.

Plné kapsy klíčů vás již nebudou tížit. Stačí jeden klíč a odemknete svůj dům i garáž.
Další možností, kterou tento náš systém umožňuje je systém generálního klíče. Účelem tohoto systému je vytvořit systém nadřazených a vlastních klíčů podle přístupových práv.

Tím je myšleno, že například vy jako majitel budete mít jeden klíč a ten otevře všechny zámky v daném objektu. Vaše děti budou mít také jeden klíč, ale odemknout pouze branku, dveře do domu a např. popelnici. Váš zahradník pak budeme mít klíč, kterým odemkne pouze branku, sekačku na trávu, popelnici a případně třeba garáž. Tímto systémem je vyřešena bezpečnost i vaše soukromí.

Celá tato produktová řada Tokoz Pro je stavěna na unikátní zámkové vložce.
Tato technologie vykazuje mimořádnou odolnost proti všem běžným způsobům vloupání:
– 100% odolnost proti planžetování a vyhmatání
– 100% odolnost proti bumpingu
– odolnost proti běžnému odvrtání
– vysoká ochrana v exteriéru (prach, mráz, voda, mastnota)
– vysoká životnost v náročném prostředí

Důkazem je i pětiletá záruka, která je na produkty Tokoz Pro poskytnutá. Rodina produktů Tokoz Pro zahrnuje jak cylindrické vložky, tak i visací zámky a jiné přídavné uzamykatelné mechanismy certifikované v akreditovaných zkušebnách dle evropských norem v nejvyšších třídách 3 a 4.

Další silnou stránkou uzamykacího systému Tokoz Pro je jeho způsob zajištění. Po běžném uzamčení je klíčem v zámku ještě otočeno o dalších 90° a zpět, čímž se zámek zajistí. Při odemykání pak neodjistíte zámek prostým vložením klíče jako u běžně nabízených vložek, ale je nutné zámek odjistit otočením o stejných 90° a pak teprve odemknout.

Vizuál otáčení

1.TOKOZ PRO 400

2.TOKOZ PRO 300 

3.UZ PRO 240

 
4.X SAFETY BOX III PRO

5.GAMA 50 CS 

6.KONTI PRO


Napsat komentář