Strach ze zimy? Zbytečný… Zahřeje vás mikroflanel!

Zima je v plném proudu a zdá se, že ještě nějaký ten pátek nepoleví. Ale jak se s třeskutými mrazy vypořádat? Obecně se optimální teplota v interiéru pohybuje mezi 20 až 21 °C, jenomže zdaleka ne každý ji vnímá jako komfortní. Pro otužilce jsou tyto hodnoty zbytečně vysoké, pro zimomřivé jedince naopak nízké. Ovšem pozor – během spánku by měla teplota v místnosti klesnout ještě o cca 3 °C. Spánek v chladnější ložnici je pro organizmus mnohem příznivější. Máte-li obavu, že zmrznete, spolehněte se na moderní povlečení a prostěradla mikroflanel!

Mikroflanel, nebo mikroplyš? Jaký je mezi nimi rozdíl?
Mikrovlákno je v posledních letech velmi populární a v domácnostech se objevuje stále častěji. Kromě mikroflanelu se setkáte také s mikroplyšem – jaký je mezi těmito materiály rozdíl?

Mikroplyš označuje tkaninu s velkým množstvím jemných a krátkých chloupků. Je neobyčejně příjemný na dotek a vždy vás zahřeje. Další výhodou je relativně nízká hmotnost a přizpůsobivost.

Mikroflanel je na první pohled stejný jako mikroplyš. Rozdíl však bezpečně poznáte již na první dotek, protože má mnohem hustší chloupky a více hřeje.

Oba materiály se snadno udržují a po vyprání rychle schnou. Jistě vás potěší i to, že povlečení, prostěradla a deky není nutné žehlit.

Vyberte si podle vkusu
Výrobci si popularity mikrovlákna všimli a nabízí široké spektrum designových provedení. Pokud vás jedinečné vlastnosti moderních materiálů zaujaly, vydejte se na nákupy do specializovaného e-shopu RodinneBaleni.cz a udělejte si radost novým povlečením nebo prostěradlem.

Povlečení mikroflanel se vyrábí v moderním i klasickém designovém provedení, a navíc je momentálně v akci. A při sledování televize vám zaručeně přijde vhod hřejivá deka mikroflanel – i ty jsou momentálně k mání za velmi výhodou cenu. Jisté je, že si na vás zima nepřijde!

Napsat komentář