Srubové domy – dřevostavby současnosti

Vytvořit ideální podmínky pro růst vašich dětí sebou nese notnou dávku zodpovědnosti. Prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňujeme výběrem lokality, ale i typem budovy. Dřevostavby nabízejí nejelegantnější variantu spojení domova s přírodními silami. Zapomeňte na malý moment na všechny mýty a polopravdy, jejichž koncepce není vybudována na pevných základech a nechte se pozvat na virtuální přehlídku nejluxusnějšího bydlení, jaké lze aktuálně získat.

Srubové domy jsou typickým příkladem, překrásně sladěných přírodních prvků a funkčních prostor v jednolitý celek. Společnost Woodlife patří mezi přední poskytovatele komplexních služeb v oblasti realizace dřevostaveb na přání klienta. Srubové domy se vyrábí z kvalitního sušeného hoblovaného smrku v masivní nebo lepené podobě.

Dřevostavby a jejich výhody

Dřevostavby disponují velkým počtem jednotlivých výhod. Nemá cenu zde porovnávat zděné a dřevěné domy, když všechny aspekty hovoří ve prospěch dřevostaveb. Vyznačují se nejen velice dobrými tepelně izolačními vlastnostmi, ale i příjemným vnitřním klimatem. Dle energetických parametrů spadá tento typ staveb do segmentu nízkoenergetických objektů. Dřevo má rovněž velmi dobré statické vlastnosti a má vysokou pevnost při minimální hmotnosti. Absorbuje škodlivé civilizační produkty, čímž se stává vhodným pro alergiky.

Srubové domy na klíč

Také máte zájem o dřevostavby a ještě netušíte, jak by měla vypadat? Nechte se inspirovat rozsáhlou nabídkou typových domků zhotovených pod zastřešením společnosti Woodlife. Svěřte se se svými pocity právě tomuto zkušenému týmu a společně s nimi udělejte první a zároveň ten nejdůležitější krok vedoucí k vysněnému přání. Srubové domy na klíč jsou skvělou možností, jak si ve velmi krátkém časovém horizontu zajistit odpovídající bydlení za rozumnou cenu.

Napsat komentář