Spolehněte se v kuchyni na přírodní materiály

Masiv je v kuchyni tradičně užívaným materiálem a obstojně se svými vlastnostmi vyrovnává moderním technologiím, a řadu z nich dokonce hravě předčí. Nechte se i vy inspirovat skvělými vlastnostmi a stylovým provedením kuchyní z masivu.

Materiál pro náročné

Masivní dřevo je materiálem pro náročné zákazníky, kteří hledají skutečnou kvalitu. Díky používání dřeva v kuchyních po dlouhá staletí, se můžeme spolehnout na pokročilé technologie jeho zpracování. Ty dodávají pracovním deskám i skříňkám kuchyňských linek schopnost obstát náročné podmínky během vaření.

Dřevo má i tu unikátní vlastnost, že stárnutím neztrácí na kvalitě. Naopak v přírodním provedení bez barevného nátěru získává hodnotnou patinu, která dodává tomuto kusu nábytku neopakovatelný vzhled.

Jen málokterý materiál dokáže sám o sobě reprezentovat určitou míru luxusu a nadstandardu. Dřevo v prémiové kvalitě a špičkovém zpracování s sebou tuto vlastnost přináší. Pokud tedy ve svém bytě máte propojenou kuchyni s obytnou částí, jako je např. jídelna nebo obývací pokoj, potřebujete, aby byla vaše kuchyňská linka dostatečně reprezentativní.

Nositel stylu
Jsou jisté interiérové styly a trendy, které se bez dřeva jako přírodního materiálu neobejdou. Samozřejmě je to pestrá paleta velmi oblíbených venkovských stylů inspirovaná řadou atraktivních regionů. Mezi ty obzvlášť oblíbené patří anglický styl.

Design tradičních anglických kuchyní se pochopitelně mění, ale stále si zachovává své kouzlo a historický nádech. Dnes už se ale nejedná o přežitý rustikální styl, v současnosti dominuje anglickým kuchyním zejména bílá barva a škála pastelových odstínů modré, zelené nebo žluté barvy.

Variabilita masivu
Masivní dřevo má i nespornou výhodu v širokých možnostech použití. Umožňuje tak náročným zákazníkům výrobu vlastní kuchyně na míru v nejrůznějších tvarech a uspořádání. Masiv je vhodný i pro výrobu skutečně atypických oblých tvarů, a to dokonce i v případě pracovních desek.

V České republice bylo shánění takové kuchyně poněkud oříškem, dokud na náš trh nepřišla společnost Joseph & Kingsley. Ta v sobě pojí dokonalou kombinaci původního anglického designu s výběrovým materiálem a českou výrobou. Zjistěte více na jejich webových stránkách www.josephkingsley.cz.
 

Napsat komentář