Specialisté na výrobu schodišť – SWN Moravia

Ve vícepodlažním domě nebo bytě je schodiště nezbytným funkčním prvkem, který však plní také důležitou funkci estetickou. Celosvětovým trendem je návrat k přírodním materiálům a z něho vyplývá současná obliba schodišť dřevěných.

Již 10 let vyrábíme pro Vás rozmanité druhy schodišť. Díky modernímu typu výroby dokážeme pro Vás splnit i ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a provedení. Od schodnicových zadlabaných, přes sedlové až po kombinace s nerezem.

Pro opracování masivního dřeva používáme pětiosé CNC obráběcí centrum. Taktéž návrh schodišť je realizován speciálním softwarem pro výrobu schodišť. Ten nám umožňuje zadat každé schodiště přesně na míru a dle požadovaných rozměrů plynoucích ze situace přímo u Vás.

U nás platí co kus, to originál. Ani jedno schodiště z naší produkce cca 1000 schodišť za rok není stejné.

Pro výrobu schodišť používáme vždy kvalitně vysušené dřevo ve vlastních počítačem řízených moderních sušárnách. Samozřejmostí je i proto 5-letá záruka na vybrané druhy dřevin. Pro povrchovou úpravu používáme otěruodolné transparentní laky švédské výroby. Pokud si to přejete, rádi Vám Vaše schodiště povrchově upravíme i tvrdým voskem, namoříme do odstínů nejlépe vyhovujících Vašemu interiéru.

Schodiště vyrábíme v rozmanitých dřevinách. U nás si vyberete od klasických materiálů jako jsou buk, dub, jasan přes moderní javor nebo břízu až po cenově výhodnější smrk, borovici nebo modřín.

www.swn.cz

   

Napsat komentář