Severský unikát

Designový unikát ze severu evropské značky venkovních vířivek IQue Sweden přináší novinku. Jedná se o nejprodávanější vířivku ve Švédsku model UTO, který s sebou nese nejmodernější technologické i designové prvky prémiové řady IQue® Platinum Series.

Ergonomicky tvarovaná místa zachovávají pohodlí i při vyšším výkonu hydromasážních čerpadel. Široké spektrum typu trysek nabízí komplexí a flexibilní možnost masáže. Různě tvarována místa se pak zavděčí nejrůznějším typům postavy. Hydromasážní koncert je završen akupunkturní masáží chodidel AcuFlex. Intenzitu masáže máte plně ve své kontrole díky sofistikovanému systému ovládání, které máte vždy při ruce.

Ikonický model UTO je zahalen v kompletně novém designovém stylu pro rok 2019, který se pyšní prémiovým kartáčovaným opláštěním v různých barevných kombinacích IQue® Old WooD Brushed, chromovými tryskami s bez-silikonovým uchycením IQue® Phantom 3D, ovládacími prvky s kterými se pohodlně manipuluje i mokrou rukou a umocňují tak prožitek z celkové masáže.

Prodejny Spahouse v Praze i Slavkově u Brna nabízí již veškerá nová provedení. Neváhejte se tak přijít podívat na vířivky kdykoli ve všední den, či o víkendu.

Samozřejmě si nezapomeňte plavky, ať si masážní koncert můžete vychutnat na vlastní kůži

Napsat komentář