S havárií v domácnosti pomůže rychlá půjčka

V případě společnosti Kouzelná půjčka pak můžete téměř ihned získat i jako nový klient až 10 000 Kč. Peníze si přitom můžete nechat vyplatit přímo na Váš účet, nebo účet řemeslníka či firmy, která Vám pomáhá s odstraněním následků havárie v domácnosti.

O rychlou půjčku můžete požádat prostřednictvím formuláře přímo na webu www.kouzelnapujcka.cz. Samotná žádost Vám nezabere více jak 5 minut s tím, že pokud splníte všechny podmínky dané společnosti Kouzelná půjčka, můžete mít peníze z půjčky na svém účtu již v den podání žádosti.
Jak již bylo zmíněno v prvním odstavci tohoto článku, jako nový klient společnosti Kouzelná půjčka si můžete půjčit až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů.

Společnost Kouzelná půjčka zaplatí Vaše účty

Pokud si peníze z nějakého důvodu nebudete chtít nechat vyplatit na Váš běžný účet, ale raději byste je nechali zaslat na účet řemeslníka či firmy, která Vám pomáhá s odstraněním následků havárie v domácnosti, je to možné. Přesně k tomuto účelu slouží služba společnosti Kouzelná půjčka s názvem „zaplatíme Vaše účty“, kdy k žádosti o půjčku jednoduše přiložíte fakturu, kterou byste rádi nechali proplatit, a společnost Kouzelná půjčka tyto peníze pošle na účet uvedený na této faktuře.
Výše zmíněných 10 000 Kč je pak téměř jistě dostatečná částka pro odstranění následku pokaženého domácího spotřebiče (lednička, pračka, trouba), uniklé vody z potrubí či rozbitého okna.

Půjčka od společnosti Kouzelná půjčka uspěla i u odborné poroty

Jakmile Vás tedy některá z těchto nešťastných událostí postihne, nebojte se s důvěrou obrátit na společnost Kouzelná půjčka, jejíž produkt dosáhl skvělého 2. – 3. umístění v nezávislém porovnání rychlých půjček portálu Bankovni-poplatky.com. Půjčka této společnosti je vždy poskytována dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vám jako klientovi dává vysokou míru ochrany před nekalými praktikami poskytovatelů nebankovních půjček.
U společnosti Kouzelná půjčka se vždy dozvíte výši celkových nákladů spojených s danou půjčkou (tzv. RPSN), není po Vás vyžadováno ručení směnkou či rozhodčí doložka. I toto jsou věci, které ocenila odborná porota portálu Bankovni-poplatky.com. 

Napsat komentář