Rozsviťte svůj domov s LED osvětlením

Krásně prosvětlený domov budí pozitivní dojem a dokáže vás po náročném dni nabít energií. Přirozené denní světlo je s blížící se zimou čím dál kratší a dny jsou zachmuřenější. Nechte proto zářit svůj domov s LED osvětlením. Podívejte se na výhody a módní trendy v osvětlení interiéru.

Jaké jsou výhody LED osvětlení?

LED žárovky mají tu obrovskou výhodu, že mají nižší spotřebu elektrické energie. Výborně se tak hodí v případě, že chce ušetřit energii, ale nechcete se vzdát světlého domova. Mají i velmi dlouhou životnost a na rozdíl od klasických žárovek nepraskají. Díky svým velmi malým rozměrům a velkému množství možností pro přizpůsobení se dají použít téměř do všech prostor a i do míst, kam by se klasické světlo nemělo šanci vejít. Jsou odolné vůči opotřebování a nejsou tolik citlivé na časté zapínání a vypínání. Výborně se proto hodí do místností, kde vždy trávíte jenom chvíli a hned zase jdete pryč. LED osvětlení nabízí velké spektrum barev, modifikací a intenzity osvětlení. Vybrat si tak můžete přesně takové světlo, které se vám bude hodit tvarem, velikostí, ale i barvou. Pečlivé uzavření v pouzdru chrání LED diody přes vnějším poškozením a možným zraněním při neopatrné manipulaci.

LED pásky pro barevný domov

Velkým módním hitem jsou barevné LED pásky vhodné jako dekorace. Vyrábí se v několika barvách a maximální možná délka celistvého pásku je až 5 metrů. Jsou velmi malé a dají se umístit do kuchyní, do obývacích pokojů, kolem nočního stolku a podobně. Jejich připevnění a montáž je velmi jednoduchá díky samolepící pásce. Dá se využít naprosto kamkoliv a je naprosto ideálním zpestřením interiéru.

Přirozené osvětlení s LED panely

LED panely, které jsou často ohraničené dekorativním rámečkem, se zapouští přímo do deskového materiálu. Jedná se tak o zapuštěné světlo, které vychází přímo ze stěny bez velkých nároků na prostor. I přes výrazně nižší spotřebu svým výkonem zaručeně nahradí klasickou žárovku.

Napsat komentář