Rolovací mříže – ochrana majetku za dostupnou cenu

Rolovací mříže mají velmi široké uplatnění. Lze jich využít jak pro privátní sekci, tak i pro průmyslové použití. S rolovacími mřížemi se setkáváme například ve výlohách a vchodech obchodů, nákupních centrech, dále pak ve vjezdech do podzemních garáží, kde je předepsáno větrání. Rolovací mříže jsou vhodné zejména ke zvýšení bezpečnosti, odolnosti proti průrazu, k zajištění výkladních skříní a vstupů obchodů, zabezpečení oken či dveří soukromého majetku a také estetičnosti.

Z ČEHO JSOU ROLOVACÍ MŘÍŽE VYROBENY?
Rolovací mříže MINIROL jsou vyrobeny z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku, které jsme schopni upravit na míru dle požadavků zákazníka včetně barevného provedení. Povrchová úprava je možná práškovými barvami ve škále RAL.

ROLOVACÍ MŘÍŽE – TYPY
Takzvaná tradiční mřížovina je tvořena buď kruhovými profily průměru 10 mm spojenými ocelovými sponami nebo válcovanými či extrudovanými profily. Rolovací mříže můžeme dodat i v bezpečnostní třídě III kriminalistického atestu. V případě použití těchto typů mřížovin je zajištěná vysoká míra prosvětlení a provzdušení.

Druhým typem jsou mříže, skládané z jednotlivých lamel. Mají sice menší prosvětlovací plochu, to však vyrovnávají ve své bohaté škále možných provedení. Lze je použít od podzemních garáží se 100% zatížením, přes použití rolovací mříže v podobě uzávěru obchodu po mříže na rodinný dům. Do některých lamelových profilů lze také vsadit průhledná sklíčka. Jiné profily nabízí pro změnu možnost lakování do jakékoli barvy ze vzorníku RAL, čímž zajistí dokonalé sladění rolovací mříže s okolním prostředím.

PROČ ROLOVACÍ MŘÍŽE ?
Ekonomický provoz a jednoduchá opravitelnost. Vzhledem k jednoduché konstrukci u lamelových mříží jsou nároky na údržbu a servis minimální. V případě kolize lze jednoduše vyměnit pouze poškozené lamely, nikoliv celou mříž.

Úspora prostoru – u extrudovaných lamelových mříží lze dosáhnout velmi malého nábalu
Zachování optimální prosvětlení – u některých typů mřížovin lze dosáhnou až 79% prosvětlení
Bezpečnost – pádová brzda, pojistka proti odrolování

Pokud Vás tento článek zaujal a rádi byste se dozvěděli více informací o dalších produktech, které firma Minirol nabízí, neváhejte se podívat na webové stránky www.minirol.cz nebo nás přímo kontaktovat na info@minirol.cz
 

Napsat komentář