Rodinný dům nejen pro účely bydlení, ale i zábavy se svými přáteli

Podzimní plískanice nejsou zrovna tím, co by vás mělo vést k nějaké inspiraci, a proto je třeba hledat zábavu někde jinde. Domluvte se s přáteli, navštivte třeba nějaký vinný sklípek na Jižní Moravě a to by bylo, aby vás pak nenapadla nějaká vznešená myšlenka, nebo abyste nedostali nějaký dobrý nápad. 

Bavte se ve svém rodinném domě!
Nemusíte hned vlastnit vinohrad, nemusíte ani pěstovat víno. Ale mít svou vlastní vinotéku ve svém rodinném domě určitě můžete. Vína v ní budou uskladněna ve správné poloze, při stálé pokojové teplotě a posezení s kamarády vás tak v zimě rozhodně rozehřeje. Že je to v panelovém domě nemožné? V tom s vámi souhlasíme. Proto vám radíme, pořiďte si rodinný dům. Tam můžete mít nejen prostor pro uskladnění kvalitních vín, ale například i místnost, kde se budete bavit se svou rodinnou a přáteli. Co takový domácí kulečník nebo bazén?
Nevlídné počasí strávené v okruhu svých přátel a v pohodlí vašeho domku uteče jako voda. V létě pak můžete pokračovat v hodování třeba na zahradní terase, kde k dobrému vínku přibyde i grilování masa, zeleniny či ovoce. Věříme však, že toto není jediný důvod, proč si pořizovat vlastní bydlení. Hlavním důvodem je zajisté dispoziční uspořádání vašeho rodinného domu podle vašich přání a představ, vlastní soukromí a v neposlední řadě také zahrada, na které můžete se svou rodinou relaxovat.

Rodinný dům svépomocí nebo na klíč?
Máte několik možností, jak dům získat. Třeba ho dostanete od tetičky, ale kolik takových tetiček máte? Nebo ho zdědíte. Ale lze se na tuto možnost spoléhat? Další alternativou je nechat si postavit dům na klíč. V současné době jsou hypotéční sazby přijatelné, tak proč si tedy nesplnit svůj sen. Téměř každý člověk touží po svém rodinném domě. Ne každý je však zdatný zedník, pokrývač, elektrikář, zkrátka řemeslník. A ne každý muž má na stavbu svého rodinného domu dostatek času. A právě proto je tu nabídka nechat si postavit rodinný dům na klíč.

Stavební firmu vybírejte pečlivě
Důležité je nechat si postavit rodinný dům kvalitní stavební firmou, která má se stavěním a vším, co s ním souvisí dlouholetou zkušenost. Stavebních společností, které vám vyprojektují rodinný dům, pomohou vyřídit hypotéku a stavební povolení, postaví dům a ještě vám nabídnou možnost, jak zlevnit výši vašich hypotéčních splátek, není moc. Ekonomické stavby s.r.o. však mají ve svém portfoliu mnohem více zajímavých nabídek, než bylo výše vyjmenováno.

Například Program Génius z vás udělá ekologického výrobce elektřiny se zajímavým výdělkem. Program Zlaté ručičky vám umožní částečně se realizovat na stavbě vašeho domu a tím výrazně snížit náklady na pořízení vašeho bydlení. Všechny tyto možnosti naleznete v nabídce programů, které Ekonomické stavby nabízejí.

Ve svém katalogu rodinných domů nabízí společnost Ekonomické stavby stovky rodinných domů. Pokud si ani zde nevyberete, mohou vám projektanti Ekonomických staveb nakreslit dům přesně podle vašich přání a představ. A až budete mít postaveno, zbývá jen nakoupit dostatečnou zásobu kvalitních vín, abyste to nepříznivé podzimní a zimní počasí do jara přečkali v pohodě – třeba ve vaší soukromé vinotéce.

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

O společnosti Ekonomické stavby
Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466
330 08 Zruč – Senec
telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452
email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Napsat komentář