RF Sety od ELKO EP jsou rychlou zkratkou k chytré domácnosti

Společnost ELKO EP uvedla na trh RF set s označením RFSET-DCK-F1. Kombinuje prvky RFDAC-71B a RF Key/B a ušetříte s ním hned dvakrát. Poprvé využitím akční nabídky a 15% slevy, podruhé při úsporách za energie.

Nespornou výhodou tohoto setu a setů obecně je to, že jsou startérem domovní automatizace. Proč? Odpověď je jednoduchá, všechny výrobky mezi sebou vzájemně komunikují, což usnadňuje rozšiřování systému a postupně tedy můžete ovládat světla, žaluzie nebo topení v rámci jednoho systému. iNELS RF Control řídí vše.

Set kombinující prvky RFDAC-71B a RF Key/B se hodí ke stmívání zářivkových svítidel, k řízení ostatních výkonových stmívačů nebo k ovládání jiných regulátorů jako jsou termohlavice, ventily topení, větrání, a podobně. Zařízení je možné ovládat pomocí tlačítka na klíčence, ale také bezdrátovým vypínačem, bezdrátovou ovládací dotykovou jednotkou RF Touch nebo pomocí chytrého telefonu. Jeden aktor může být ovládán až 32 kanály, přičemž jeden kanál představuje jedno tlačítko na bezdrátovém vysílači. Multifunkční spínací aktor RFDAC-71B disponuje až sedmi programovacími funkcemi, můžete tak volit mezi plynulým náběhem nebo doběhem světla, zablokovat zařízení vůči nežádoucímu ovládání jasu – pokud máte nezbedné děti nebo vykutálené sousedy.

Klíčenka RF Key/B je přenosný vysílač, který slouží k ovládání jednotek RF Control.

Díky kompaktním rozměrům je spektrum jeho využití velmi široké – můžete ji mít stále u sebe, položenou v autě, na stole nebo jako přívěsek na klíčích. Nejčastěji se používá k ovládání garážových vrat, závor, bran z auta či rozsvícení světel v požadovaném prostoru.

S jednotkami systému RF komunikuje bezdrátově a současně může ovládat neomezený počet přiřazených aktorů.

RFSET-DCK-F1 je nyní v eshopu k dispozici se slevou 15% za akční cenu 2041 Kč včetně DPH.

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.
 

Napsat komentář