Pronájem, koupě i investice do nemovitosti? S PSN vždy nejvýhodněji!

 
Přehlcený trh s nemovitostmi dává tušit, že pokud chce člověk najít kvalitu, bude to běh na dlouhou trať. Jednotlivec se ve stovkách nabídek může lehce ztratit, a tak znevýhodnit a poškodit jen sám sebe. Lehce se totiž může stát obětí planých slibů, za kterými se skrývá nefér nabídka. Investice do koupě či pronájmu se může proměnit v noční můru. Je proto rozhodně lepší volbou spojit se v tomto případě s partnerem, který má zkušenosti a může nabídnout serióznost. Zajímavé služby v oblasti pronájmu, koupě i investic do nemovitostí přináší PSN – Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. V čem jsou její služby jiné?
 
Partner, který ví, že kvalita za rozumnou cenu je důležitá!

Realitní trh je nekompromisní a pro elévy či jednotlivce není radno si s ním zahrávat. Realitní matadoři hrají tvrdě a pokud chybí ostré lokty, přijde tvrdá rána a neúspěch. Člověk neznalý poměrů může lehce tlaku podlehnout a přijmout i nevýhodnou nabídku, čímž prodělá. Právě proto je lepší, když se zájemce o pronájem či koupit bytu spojí s někým, kdo má zkušenosti. Právě ty a ještě mnohem více může Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o. každému nabídnout. Společnost působí na realitním trhu již od roku 1991 a zaměřuje se na prodej a pronájem vlastních bytů i nebytových prostor, její specialitou je i pronájem kanceláří v celé řadě měst České republiky. 

 
Cesta k výhodné koupi či pronájmu je snadná 
 
Pražská správa nemovitostí provozuje vlastní web psn.cz. Zde si může každý zájemce rychle a snadno vyhledat tu nejvhodnější nemovitost. V případě zájmu o nákup je nutné zadat pouze typ nemovitosti (byt, byty pro investory, komerční prostory, činžovní domy a vily, půdní prostor či ubytovací jednotka), místo, dispozice a možné je volit i cenu od – do. Během chvíle se zobrazí seznam těch nejvýhodnějších možností. Podobně jednoduše je možné vyhledat i pronájem kanceláří praha. Opět je možné hledat i podle dispozic či ceny od – do. Kromě Prahy působí Pražská správa nemovitostí ještě v těchto městech: Pardubice, Hradec Králové, Kladno, Slané a Odolena Voda. V Praze, Pardubicích a v Kladně má firma své pobočky.
 
Individuální nabídka jako výhodná možnost pro každého 
 
Hledání nové nemovitosti může být velkým žroutem času. Není to totiž jen o vyhledání nejlepší nabídky na internetu. Prostory je třeba si následně prohlédnout osobně, prověřit si lokalitu, zjistit si dopravní dostupnost apod. Pražská správa nemovitostí se toto vše snaží svým klientům maximálně zpříjemnit. Pro ty, kdo nemají čas, nabízí speciální službu, v rámci které sestaví individuální nabídku. Klient si musí vyhradit jen minimum času, aby vyplnil online poptávkový formulář. Zadá do něj kontaktní údaje, jeho záměr (koupě, pronájem kanceláře či investice) a další kritéria. Vyplňují se přednastavené kolonky, čímž se šetří čas. Poté poptávku odešle a je hotovo. PSN jeho požadavek vyhodnotí a pošle konkrétní nabídku nemovitostí, které přesně odpovídají požadavkům. Nic jednoduššího již být nemůže. Klient si poté sám vybere a může si domluvit prohlídku. 
 
850 bytů a nabídka stále roste 
 
V současné době může společnost nabídnout více než 850 bytů v různých lokalitách. Vždy se jedná o kvalitní prostory za rozumnou cenu. Serióznost PSN podtrhuje i fakt, že má za sebou řadu vlastních úspěšných developerských projektů. Je to například Rezidence EXPO v Karlíně, kde bylo během super krátké doby 3 měsíců prodáno téměř všech 180 bytů či developerský projekt Viladomy Azalková, ten získal prestižní cenu architektů a cenu veřejnosti za Prahu 10 v soutěží Projekt roku 2011.
 
 
 
 

Napsat komentář