Proč si nainstalovat předokenní rolety

Obtěžuje vás v zimě chlad vnikající dovnitř skrze okna, zatímco v létě Vás naopak sužuje nepříjemné dusno v interiéru? Anebo Vaše soukromí celoročně narušuje hluk zvenčí? Nainstalujte si na dům předokenní rolety.

Vyšší komfort a nižší náklady 

Důvodů, proč si nainstalovat předokenní rolety, existuje několik. V prvé řadě předokenní rolety představují účinnou ochranu interiéru před kolísáním venkovních teplot. Výhody jejich instalace oceníme jak v zimě, kdy zamezují tepelným ztrátám, tak v létě, kdy naopak zabraňují přehřívání místností. Není to však jen příjemnější klima a úspora nákladů na provoz domácnosti, co vede čím dál více majitelů domů k pořízení předokenních rolet. 

Překážka před nezvanými hosty 

Dalším nepřítelem našeho spokojeného bydlení je hluk. Také před ním Vás dokážou předokenní rolety ochránit. Neprůzvučnost 11 dB je zárukou nerušeného soukromí a klidného spánku. Výrobci předokenních rolet počítají s tím, že hluk není jediným nezvaným hostem, a proto rolety konstruují tak, aby rovněž představovaly účinnou překážku proti vloupání. 

Jak se instalují předokenní rolety

Instalace předokenních rolet je poměrně snadná. Jednodušší variantu představuje montáž pod omítku, kdy jsou rolety součástí stavby. Toto řešení se používá u novostaveb, kdy se s roletami předem počítá. Své soukromí mohou ochránit i majitelé již hotové fasády, a to pořízením rolet pro dodatečnou montáž. Pro více informací kontaktujte společnost Rolrols s.r.o.

www.rolrols.cz

Napsat komentář