Praní jako modrý sen

Žijeme v uspěchané době. Kvůli svému aktivnímu životnímu stylu a rostoucí velikosti rodin máme stále méně času na domácnost. Toužíme po časově nenáročných a vysoce výkonných produktech, které „poznají rozdíl“. Právě tuto novou úroveň uživatelsky přívětivé všestrannosti nabízí pračka Whirlpool BlueTouch se svou širokou řadou programů pro nejrůznější potřeby životního stylu a přinášejících i výjimečný estetický dojem.

Inteligentní pračka BlueTouch používá jedinečnou technologii 6. smysl. Co to znamená? Pokud má pračka Whirpool technologii nazvanou „šestý smysl“, pak stačí roztřídit tkaniny podle druhu a stisknout Start. Umělá inteligence spotřebiče automaticky nastaví všechny parametry (čas, otáčky odstřeďování, teplotu vody), které zabezpečí nejlepší možný výsledek. Pračka Whirpool nejen, že sama rozezná množství vloženého prádla, ale i stanoví úroveň savosti příslušné tkaniny a na základě zvoleného programu nastaví optimální spotřebu vody, energie a času. Může tak ušetřit až 30 % vody a skoro polovinu pracího času. Během praní technologie 6. smysl dále vyhodnocuje a optimalizuje parametry pracího cyklu. Také informuje automatickými bezpečnostními LED kontrolkami o případném zanesení filtru, problému s připojením vody nebo dá zprávu o špatně zavřených dvířkách pračky. Jako poslední pojistka je tu kontrolka o hlášení servisu.

Výhody BlueTouch
1. Máte-li dostatek času, proč neušetřit energii? Můžete ušetřit 40 % energie v porovnání s nejlepší energetickou třídou A! Stačí použít program „Super Eco“. S tímto programem skvěle vyperete své oblečení: delší doba praní optimalizuje účinnost pracího prostředku a snižuje převalování v bubnu, aby nebylo nutné zvyšovat teplotu, a tak spotřebovávat další energii.
2. Hodinové praní jedním dotekem. Při odchodu z domova jste již jednou nohou ve dveřích a právě jste si vzpomněli, že máte pustit pračku? To je pro rodinný život typické. Proto program Denní 40 nejvíce oceníte v době, kdy opravdu spěcháte – aktivuje se jediným dotykem a je určen pro každodenní potřeby praní. Vypere obvyklou náplň směsi prádla z bavlny a syntetických vláken při teplotě 40 °C za pouhých 60 minut, a to s dokonalým výsledkem.
3. Proč by měla romantika vyblednout? Váš partner to prádlo miluje, ale vaše pračka by jej s chutí zničila. Buďte bez obav, nízkoteplotní program „Ruční praní / spodní prádlo“ se věnuje jemným tkaninám zvlášť pečlivě, snižuje oprání a opotřebení látky. Další ochranu zajišťují síťové vaky Whirlpool. Jedná se o zvláštní prací pytle navržené speciálně pro jemné prádlo. Drží malé kousky prádla pohromadě, a brání tak jejich nadměrnému putování v bubnu během praní, čímž se prodlužuje jejich životnost (možno dokoupit).

Prezentace
www.whirlpool.cz

 

Napsat komentář