Povlečení z bavlněného saténu si zamilujete

Toužíte po něžné náruči ložního povlečení, do které se každý večer budete těšit? Láká vás vyzkoušet dotek saténu? Zapomeňte na povlečení, které klouže. Vyzkoušejte bavlněný satén.

Představujete si, jak ležíte v lesklém povlečení, které je známkou luxusu? Chcete si i vy chvíli přidat jako v pohádce? Se saténem z polyesteru se vám to asi nepodaří. Sice se opravdu hodně leskne, ale klouže a zatrhává se. A v zimě na něj zapomeňte úplně. Studilo by vás.

Mnohem lepší je sáhnout po povlečení z bavlněného saténu. Jeho dotek si budete naplno užívat, ráno se probudíte odpočatí a plní sil do dalšího dne.

Proč zvolit povlečení z bavlněného saténu?

Bavlna je přírodní materiál se spoustou skvělých vlastností. Je měkká, prodyšná a dobře saje pot. Proto je stále tolik oblíbené klasické povlečení z bavlny. Technologie se ale stále vyvíjí, a proto je dnes k dostání také bavlněný satén.

Péče o něj není nijak náročná a neliší se od ostatních druhů povlečení. Pere se v prostředku na barevné prádlo, aviváž na něj nepatří, aby neztratilo na svých přednostech. Nemačká se, tak ho nemusíte žehlit.

Z čeho se bavlněný satén vyrábí?

Jak už název napovídá, základem je bavlna. Ale ne ta obyčejná. Jde o 100% česanou egyptskou bavlnu tkanou v atlasové vazbě. Díky tomu je povlečení kvalitní a vy se do něj doslova zamilujete.

Jak bavlněný satén poznám?

Příze je na povrchu lesklá, hebká a pevná. Nemačká se, žehličku tak můžete nechat ve skříni. Při správné péči se z povlečení z bavlněného saténu budete těšit opravdu hodně dlouho.

Jaké jsou přednosti saténu z bavlny?

  • Kvalita
  • Pevný, prodyšný a jemný materiál.
  • Stálobarevnost
  • Lesklý jako satén z polyesteru, ale neklouže a nezatrhává se.
  • V létě chladí, v zimě hřeje.
  • Je vhodný i pro alergiky.

Na co si dát při koupi povlečení z bavlněného saténu pozor?

Na trhu jsou dva druhy saténu. Bavlněný a ten z polyesteru. Než si povlečení koupíte, podrobně se podívejte na složení. Jak rozeznat bavlněný satén od toho z polyesteru?

  • Objednáváte na internetu? Prozkoumejte složení.
  • Nakupujete v obchodě? Osahejte si materiál.
  • Napovědět vám může i cena. Bavlněný satén je o něco dražší. Za kvalitu se prostě platí.

Hledáte povlečení, pod kterým se vám bude dobře a nerušeně odpočívat? Dopřejte si trochu luxusu a zvolte povlečení z bavlněného saténu. Zasloužíte si to!

Napsat komentář