Povlečení jako vánoční dárek? Proč by ne?

O měkkých dárcích se sice obvykle nemluví moc v dobrém, ale možná víte, že v jistém věku je nakonec každý začne oceňovat. Jsou praktické a ušetří nám peníze za něco, co bychom si stejně museli koupit.

Mezi měkké dárky se rozhodně nepočítá jen oblečení a teplé ponožky, to je totiž docela neoriginální. Mnohem většího úspěchu dosáhnete s povlečením. Aspoň pokud jej darujete svým rodičům, či naopak dětem, které bydlí samy nebo zařizují novou domácnost.

Jaké jsou teď trendy v povlečení?
Co se týče vzorů, je dnes k sehnání prakticky všechno, na co si jen vzpomenete. Od ložního prádla s filmovými hrdiny přes decentní proužky až po zvířátka. Zkuste zvážit nejen preference obdarovaného, ale i barvu jeho ložnice.

Momentálně jsou v kurzu černobílé dezény a florální motivy. Krok vedle určitě neuděláte ani s proužky. Snažte se však mít na paměti, že musíte vybírat podle vkusu obdarovaného. Jestli vám přijdou světlé barvy nepraktické, je to váš názor. Někomu se líbí a je ochotný světlé povlečení častěji prát.

A co materiál?
Bavlněné povlečení se stále drží na špici, tento materiál totiž výborně saje pot. Při momentálních mrazech však bude aktuálnější froté ložní prádlo, které perfektně hřeje. A jestli víte, že obdarovaný věčně nemá na nic čas a pořád něco nestíhá, pořiďte mu krepové povlečení. Není potřeba ho žehlit.
Toužíte-li po opravdu luxusním dárku, sáhněte po saténovém či damaškovém povlečení, avšak počítejte s vyšší cenou.

Kde nakupovat?
Vánoce se blíží, a tak raději neváhejte. Jestli se nedostanete v nejbližší době nikam do obchodu, objednejte si české povlečení online. Především se vyhněte obchodům prodávajícím nekvalitní zboží z Asie. Tamní materiály totiž nemají s českou kvalitou nic společného. Vsaďte raději na ověřené internetové obchody. Doporučujeme RodinneBaleni.cz, kde vás čeká bohatý výběr ložního prádla a dobře proškolený personál.

Napsat komentář