Pokročilá technologie konvektorů DELTATERM

Podlahové konvektory nacházejí stále větší uplatnění a to nejen ve veřejných stavbách, ale i v rodinných domech.

Můžeme je již najít nejen před velkými prosklenými plochami autosalonů, obchodních center, vstupních hal hotelů, ale také před takzvanými francouzskými okny rodinných domů. Tradiční český výrobce, společnost DELTATERM s. r. o., představuje novou generaci podlahových konvektorů, navrženou skupinou pracovníků z leteckého průmyslu na základě dlouholetých zkušeností v oblasti proudění.

Tepelný design
Celý návrh konvektorů byl optimalizován) pro dosažení maximální tepelné účinnosti. Konvektory DELTATERM jsou navrženy tak, aby mohly být využity jak pro vytápění, tak pro chlazení.

Pevnost a kombinace
Koryto konvektorů je vyrobeno z kvalitního, 1 mm silného, nerezového plechu speciální technologií používanou v leteckém průmyslu. Je velmi pevné a při instalaci nehrozí nebezpečí deformace. Koryta konvektorů lze také snadno spojovat tak, aby bylo dosaženo požadované délky otopného, nebo chladícího systému konvektoru.

Pojistka proti prašnosti
Vstup vzduchu u konvektorů DELTATERM s ventilátory je chráněn sítem. Síto zabraňuje propadnutí větších předmětů a poškození lopatek ventilátorů. Zároveň umožňuje instalovat různé druhy prachových filtrů, které pokrývají celý vstup a zaručujících tak minimální prašnost.

Hluk není problém
Sofistikovaná konstrukce konvektoru umožnila dosažení velmi nízké hladiny hluku i se standardními ventilátory. Ty jsou pružně uloženy, aby byl minimalizován přenos vibrací. Tento typ konvektoru může pracovat také s vypnutým ventilátorem. Ke všem konvektorům DELTATERM je nabízena jednoduše ovladatelná a účinná regulace. U konvektorů s ventilátorem umožňuje tato regulace volit velmi malé otáčky ventilátoru i pro trvalý provoz.

text: Redakce s použitím materiálů Deltaterm  
www.deltaterm.cz

 

Napsat komentář