Plovoucí podlahy do libovolného interiéru

Plovoucí podlahy patří v současné době k nejvyhledávanějším podlahovým krytinám vůbec. Lidé je volí především kvůli originálnímu vzhledu, příjemnému pocitu na omak a dlouhé životnosti. V závislosti na výběru konkrétního materiálu lze připočíst ještě spoustu dalších výhod.

Zamýšlíte-li se nad tím, jaký typ plovoucí podlahy zakoupit, přihlížejte k několika ostatním faktorům, jež rozhodují o mnohém.

  • Tloušťka a tvrdost
  • Klimatické podmínky v interiéru
  • Každodenní zatížitelnost
  • Výrobní materiál

Laminátové plovoucí podlahy

Tento typ produktu je primárně tvořen z HDF desek a hodí se spíše do obývacích místností, jelikož laminát si v žádném případě nerozumí s vysokou vlhkostí a vodou. Velkou předností laminátové plovoucí podlahy je její povrchová odolnost a cenová dostupnost. K prověřeným výrobcům patří…

Přírodní plovoucí podlahy

Rozhodnete-li se vydat zcela opačnou cestou, kterou tvoří přírodní materiály, získáte bezpochyby přirozenější vzhled a potřebné teplo od nohou. V tomto směru se nabízí tato řešení.

  • Dřevěné plovoucí podlahy a parketové systémy
  • Exotické plovoucí podlahy
  • Korkové plovoucí podlahy

Kvalitní pokládka plovoucí podlahy

Zakoupíte-li libovolný typ podlahové krytiny, je důležité nepodceňovat ani správný postup pokládky, jehož součástí bývá i speciální podložka. Od preciznosti tohoto procesu se do značné míry odráží výsledný vzhled a životnost podlahy. Nevíte-li si v tomto směru rady, obraťte se na zkušené profesionály. Jednotlivé lamely jsou obvykle spojovány za přispění zámkového systému.

Využijte přednostní plovoucích podlah, které přinesou do vašeho interiéru maximální funkčnost, vysoký bytový nadstandard a působivý dekor. Podlahy tohoto typu lze i velice snadno renovovat a odstranit z nich jakékoliv nežádoucí poškození.

Pro výběr té pravé podlahy, koberce a příslušenství k pokládce podlahových krytin se obraťte na naše podlahové studio Supellex s pobočkami v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velké Bíteši.

Napsat komentář