Partnerské matrace nejen pro zamilované

Chcete potěšit svého partnera, a přemýšlíte jak? Věnujte mu zdravý spánek v podobě nové matrace. A nejen jemu, pohodlně spát si přece zasloužíte oba dva. Partnerské matrace hravě a jednoduše řeší všechny problémy spojené s rozdílnými potřebami muže a ženy.Trvejte na svých požadavcích, neustupujte

Není nic neobvyklého, když se s partnerem neshodnete na stejné matraci. Je to zcela pochopitelné, neboť žena a muž mají jinou stavbu těla i hmotnost. Ženy, protože jsou lehčí a drobnější postavy, preferují spíše měkčí matrace, muži, kvůli svému robustnějšímu tělu, naopak tužší.

Největší chybou je podvolit se přání partnera, a koupit stejnou matraci. Sice se budete moct k sobě nerušeně tulit a spát ve stejné výšce, ale dobře se určitě nevyspíte. Tak, jako každý potřebuje jinou velikost bot nebo oblečení, stejně tak jeho tělo vyžaduje i odlišnou tuhost matrace. Nepřistupujte na kompromisy, a pořiďte si partnerské matrace.

Jedna matrace – dvě tuhosti

Mohli bychom je nazvat také oboustranné matrace, neboť obě ložné plochy mají jinou tuhost. A právě v tom je výhoda: když do manželské postele položíte dvě partnerské matrace, pouhým otočením jedné z nich získáte dvě rozdílné tuhosti. Vyberete si, která vám vyhovuje, a výška přitom zůstane úplně stejná!

• A to není všechno! Při nákupu partnerských matrací můžete i výrazně ušetřit! Často jsou k dostání v akci 1+1 zdarma. Zaplatíte pouze jednu, a druhou obdržíte zdarma.
• Říkáte si, že to zní zajímavě, ale stále vás odrazuje důlek mezi matracemi? Pak se podívejte na speciální nabídku internetového obchodu Matrace Matex. Nově svým zákazníkům nabízí dělená jádra dvojlůžka, tzn. dvě partnerské matrace v jednom potahu. Získáte tak komfort jedné velké matrace, ovšem každý se svou oblíbenou tuhostí.

Luxusní partnerská matrace Natural Dream ideálně kopíruje křivky těla

Partnerské matrace pro děti i maminky

Partnerské matrace nemusí sloužit jen zamilovaným.
• Pořiďte je i svým dětem – v útlém věku jim měkčí strana poslouží ke správnému vývoji páteře, a až vyrostou, matraci jednoduše převrátíte na tvrdší stranu.
• Uvítají je také nastávající maminky, kterým s rostoucím bříškem stoupá i jejich váha, a s tím i potřeba tvrdší matrace. Až bude miminko na světě, pohodlně se vrátí ke své oblíbené nižší tuhosti.

Partnerské matrace jsou vhodné pro široké spektrum uživatelů, přičemž nejvíce vyhovují především zamilovaným. Proto neváhejte, a udělejte svému partnerovi radost. Odměníte tím i sebe – každodenním komfortním, klidným a zdravým spánkem v objetí svého milovaného partnera.
 

Napsat komentář