Okna na míru se zárukou spokojenosti

Výběr a nákup plastových oken na internetu má svá rizika, kterých se lze vyvarovat díky pečlivému výběru spolehlivého dodavatele. Jak se nespálit a pořídit si kvalitní plastová okna na míru?

Nákup plastových oken přes internet, přímo od výrobce

Kvalitní plastová okna z německého profilu Aluplast, rychlé dodání a komplexní služby včetně poradenství stojí za mnoha pozitivními zkušenostmi a kladnými referencemi. Stabilní a seriózní česká firma OKNA HNED má za sebou mnoho zkušeností s realizací běžných zakázek i specifických a komplikovaných projektů. Společnost vznikla už v roce 1994 jako rodinný podnik, který se postupně rozrůstal, ale stále se orientoval na kvalitní zákaznický servis a individuální přístup ke každé zakázce.
Nespornou výhodou nákupu oken na míru přímo od výrobce je absence dalšího zprostředkovatele, a tedy i příznivější cena. Neméně důležitá je rovněž odborná montáž, seřízení oken a samozřejmě také nezbytné zednické zapravení. Jedině spolehlivý prodejce oken na míru je schopen zajistit kompletní dodávku bez průtahů a starostí.

Plastová okna na míru

Při stavbě či rekonstrukci je nežádoucí jakékoli zdržení, proto je důležité rychlé dodání a skladové zásoby plastových oken běžných rozměrů. Společnost OKNA HNED se zabývá rovněž výrobou plastových oken na míru. Možné je vytvořit okna se specifickými profily, stejně jako uzpůsobit zasklení individuálním požadavkům. Stejně tak se firma věnuje výrobě hliníkových, dřevěných i střešních oken.

Certifikace APEK zaručuje spolehlivost a kvalitu

Nakupování přes internet je dnes už masově rozšířenou záležitostí a za pomoci internetu můžeme v současné době koupit téměř cokoli. Nakupování přes internet však skýtá mnohá úskalí, což nepochybně platí i v případě plastových oken. Velmi dobré vodítko pro zákazníky představuje certifikace APEK – Certifikovaný obchod. Tento certifikát zákazníky internetových obchodů ujišťuje o tom, že obchodník splňuje předpoklady pro bezpečné nakupování přes internet, samozřejmě s ohledem na platnou legislativu.
Získání zmíněného certifikátu podléhá důkladnému prověřovacímu procesu a kontrole, například za využití tzv. testovacích nákupů neboli mystery shoppingu. Kontrolováno je nejen to, zda obchodník poskytuje všechny potřebné informace o sobě i o nabízeném zboží, ale také zda zákazníka informuje o obchodních podmínkách, náležitostech objednávky, záručních a reklamačních podmínkách. Důležité je rovněž informování o uskutečněné objednávce a jejím stavu.
Značka APEK – Certifikovaný obchod je zákazníkům známá i z celostátních médií. Často se s tímto logem můžeme setkat na velmi používaných portálech Heureka.cz a Firmy.cz, což ještě více usnadňuje orientaci a výběr plastových oken.

Při nákupu plastových oken se jistě vyplatí využít služeb certifikovaného dodavatele, který poskytuje komplexní služby a dbá na kvalitu svých produktů.


Napsat komentář