Odjíždíte na dovolenou a potřebujete zabezpečit dům, stavbu nebo pozemek? Pronajměte si zabezpečovací systém

Máte v plánu si dovolenou užít, a ne se strachovat o svůj majetek, který doma necháváte? Pronajměte si elektronický zabezpečovací systém a užijte si přírodu, památky nebo moře bez starostí.

Pronájem vyjde levněji zejména tam, kde není potřeba zabezpečení napořád

Pokud potřebujete zabezpečit stavbu, dům nebo například sklad stavebního materiálu jen dočasně, je pronájem zabezpečovacího systému to, co hledáte. Hodí se vám zejména při dovolených, delších služebních cestách, nebo když vám onemocní hlídací pes. Navíc vyjde výrazně levněji, než celé zabezpečení kupovat.

Pronájem zabezpečovacích systémů pro byt i dům

Jakmile vytáhnete paty z domu, stává se váš dům nebo byt snadnou kořistí zlodějů a vandalů. Proto je potřeba ho řádně zabezpečit. Hlídání je možné ve dvou režimech:

  • autonomní systém – zabezpečovací systém v případě ohrožení informuje předem nastavená telefonní čísla o narušení objektu. Můžete nastavit číslo na sousedy nebo na příbuzné, kteří mohou váš majetek zkontrolovat a případně přivolat pomoc ze strany PČR
  • dohled PCO – zabezpečovací systém je připojen na pult centralizované ochrany. V případě narušení objektu je na místo vysíláno zásahové vozidlo. Ochranka objekt zkontroluje a popř. zajistí.

Zabezpečte stavbu vašeho rodinného domu

Vsadíme se, že nikdo netouží po tom, aby nově položené tašky na novém domě do rána zmizely i s balíky štuku a cihlami. Proto je dobré zabezpečit i stavby. U staveb se nevyplatí elektronické zabezpečení kupovat, ale určitě se vyplatí jeho pronájem. Elektronický zabezpečovací systém je v takovém případě vhodné doplnit i kamerovým systémem.

Kde si mohu zabezpečovací systém pronajmout?

Bezpečnostní agentura TOP Security se o dočasné zabezpečení postará. Doporučí vám vhodné řešení, nainstaluje, pohlídá a až přijedete z dovolené, tak zase odmontuje.

Spěte klidně i na dovolené. O zabezpečení vašeho domu se postará TOP bezpečnostní agentura.

Napsat komentář