Od zítřka má déšť dovolenou

Relaxační i okrasná zahrada se neobejde bez trávníku. A ten vyžaduje pravidelný příděl vody, vzdor rozmarům počasí.

Automatický závlahový systém se stává samozřejmostí zahrad, tak jako sekačka a prostředky ke zkvalitnění trávníku.

Automatické závlahové systémy
K nejspolehlivějším automatickým zavlažovacím systémům patří výrobky se značkou Hunter. Tento závlahový systém je konstruován tak, aby veškeré trubky, výsuvné postřikovače a samozřejmě i elektroinstalace byly ukryty v zemi. Odpadá nepříjemné rozvíjení hadic, závlaha je rovnoměrná a spotřeba vody pouze nezbytně nutná. Nezanedbatelná je i úspora času.

Co systém nabízí
Systém Hunter představuje kompletní sortiment závlahových komponentů pro každý typ trávníku. Rozprašovací postřikovače jsou k dispozici v řadě výšek, provedení a s desítkami výměnných trysek. I rotační postřikovače mají mnoho variant, lišících se výškou výsuvníku, výsečí, rychlostí rotace a materiálem.

Nastavení postřikovačů je možné bez výsuvu výsuvníků nad terén. V nabídce jsou osvědčené (20 let tradice) rotační postřikovače PGP, dodnes jedny z nejprodávanějších, I-20, umožňující výměnu trysky i za provozu a ovládací jednotky PRO-C a ICC, jež lze libovolně, i dodatečně, rozšiřovat na ovládání až 48 sekcí.

Důležité je i to, že většinu jednotek jde programovat díky speciálnímu zařízení na osobním počítači. Systém doplňuje bezpočet dešťových, větrných a dalších senzorů k ovládacím jednotkám.

Proč Hunter?
Ve světě profesionální závlahové techniky představuje firma Hunter Industries rychle se rozvíjející celosvětově působící společnost s dostatečnou zkušeností. Právem je držitelem certifikátu ISO 9002 a na výrobky poskytuje 20 let záruky. Jedinou podmínkou dokonalého a bezporuchového provozu systému je pouze správná volba instalační firmy s těmi nejlepšími referencemi. Jednu vám můžeme směle doporučit. Je to firma Protto servis s.r.o. z Neratovic.

foto: Protto servis s.r.o


Napsat komentář