Obklady a dlažba STEGU

Exkluzivita originálu 

Dokonale nahradí lomový kámen, a to jak v interiéru, tak při venkovních aplikacích ve formě fasád, komínů, plotů či podezdívek, lze je použít například i v podobě zateplovacího systému. V podstatě jde o sádrové nebo betonové odlitky, jejichž výroba je harmonickým souhrnem přírodních surovin a nejmodernějších průmyslových stavebních technologií. Díky skvělé kvalitě materiálu a zpracování není problém věrohodně ztvárnit přirozenou barevnost a tvary přírodních zdrojů, navíc bez zatížení životního prostředí. Externí obklady se vyrábějí z přírodních kamenů, betonu, odpovídajících minerálních barviv a přídavného materiálu, jež splňují nejvyšší evropské normy. Základní surovinou pro produkci interních obkladů je sádra, jejíž velkou výhodou je nízká hmotnost. Aplikační plocha je kompaktní a hladká, takže práce s obklady je velmi jednoduchá a rychlá. Navíc při realizaci vzniká minimum odpadu. Přirozenému vzhledu povrchů nahrává široká produktová i barevná škála, rozsáhlá nabídka vzorů a dokončovacích – například rohových – prvků. 

Kromě interiérových a exteriérových obkladů má STEGU v nabídce také  dekorativní komponenty evokující přínos historických kultur, jež dokážou dodat prostředí atmosféru starověkého Egypta či Řecka, připomínají kulturu Aztéků, Inků a indiánských kmenů Severní Ameriky. Autenticitu sádrových aplikací podtrhuje ruční zpracování a malba, díky nimž tyto dekorační prvky získávají na věrohodnosti. 

Okrasné obklady STEGU, to je zaručená kvalita během dlouhých desetiletí.

Okrasné obklady STEGU se dokonale hodí na rekonstrukci a přestavbu fasád starších staveb, jakož i na ozdobu nových budov. 

Výhody obkladů a dlažeb STEGU

● Exkluzivní vzhled, který je k nerozeznání od přírodního materiálu 
● vysoká  odolnost bez požadavku na dodatečné ochranné vrstvy a náročnou údržbu 
● široká škála barev a textur 
● jednoduché opracování a montáž 
● nižší cenová relace v porovnání s přírodními materiály 

Výrobky lze aplikovat přímo na zdivo (beton, cihla, sádrokarton, atd.) s použitím flexibilního (v exteriéru taktéž mrazuvzdorného) lepidla na obklady. 


Hlavním distributorem obkladů a dlažby firmy STEGU pro ČR je www.interier-obchod.cz. Nabízíme velkoobchodní i maloobchodní prodej, zajistíme návrh i realizaci.

Centrální sklad výrobků STEGU v ČR je ve Vestci u Prahy.

 

Napsat komentář