Objevte kompletní nabídku Oknoplastik

Kde koupit levné interiérové dveře?
Chcete pěkné dveře do vašeho bytu, ale nehodláte zbytečně vyhazovat peníze? Kde se dá ušetřit? A dá se vůbec ušetřit.
Ano, samozřejmě dá. Pěkné interiérové dveře totiž nemusí být vůbec drahé. Chce to ale zvolit ten správný materiál. Pro interiérové dveře se dá spolehlivě použít dřevotříska nebo voština. A je to právě voština, která přináší úsporu. Jedná se o papírovou výplň, jež je potažena laminátem nebo fólií.
Díky použité technologii jsou dveře levné, a navíc velmi lehké. Další možností, jak získat levné dveře, je, objednat si dveře z dřevotřísky. Tato varianta přináší již masivnější dveře, které vydrží vše, a je velmi výhodná v poměru cena/výkon. Dřevotřísku pro základ vašich nových dveří si můžete vybrat buď dutinkovou nebo plnou.

Máte málo prostoru? Pořiďte si posuvné dveře!

Posuvné interiérové dveře mají jednu zásadní výhodu. Nezabírají prakticky žádné místo. Dveře od společnosti Oknoplastik jsou potaženy odolnou vrstvou lamina o síle 0,15 mm až 02 mm a můžete si vybrat z 15 ornamentálních skleněných výplní a z 21 barevných provedení.
Posuvné dveře mají dva základní principy uchycení; na stěnu nebo do pouzdra. Systém umístění na stěnu nabízí možnost umístění dveří bez zárubně, jen se začištěným otvorem, nebo i před zárubeň. Posuvné dveře do pouzdra naopak zajíždějí elegantně do zdi. Pouzdro je možné osadit do příček již od tloušťky 10 cm. Pro milovníky netradičních řešení jsou připraveny posuvné otočné dveře Ergon, které umožňují otevírání na obě strany.

Jestli vás zaujaly interiérové dveře Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Naleznete zde i mnoho dalších modelů. Je zde i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Napsat komentář