Novinka v industriálním stylu

Toužíte po originálním interiéru vašeho domova a potrpíte si na nadčasovou eleganci spojenou s moderním minimalismem? Pak je přesně tím, co hledáte, novinka od společnosti Hörmann – loftové ocelové interiérové dveře.

Tato novinka v nabídce předního evropského výrobce dveří, vrat, bran a pohonů rozšiřuje stávající bohatý sortiment vnitřních dveří o designově vytříbený a zajímavý produkt, který upoutá nejen kvalitou, ale také harmonickým sladěním oceli a skla.

Decentní ocelový profil vytváří působivý moderní design a zároveň dodává dveřím nádech lehkosti, kterou ještě podtrhují skleněné plochy. Celkový vzhled je koncipován tak, že loftové dveře nenápadně propojí několik místností a zároveň vpouštějí do prostoru spoustu světla.

Loftové dveře jsou dodávány až do velikosti prvku 5000 x 4000 mm. I takto velké dveře přitom působí velmi odlehčeně a elegantně. Je to zásluhou úzkého viditelnému profilu o šířce 76 mm u dveří a 20 mm u pevného prosklení.

Podle přání zákazníka lze tento typ dveří vybavit úhelníkovými zasklívacími lištami nebo standardní zasklívací lištou Slim. Z kování je na výběr klikové sady v provedení černá RAL 9005 nebo ušlechtilá ocel či tyčová madla v různých provedeních a délkách. Loftové dveře jsou k dostání ve standardní černé barvě RAL 9005 nebo v 5 cenově zvýhodněných barvách (RAL 7016, RAL 9006, RAL 9007, RAL 9016 a RAL 3000). Ale klient má možnost zvolit si barvu podle svého přání také podle stávajícího vzorníku RAL.

Více informací o nových loftových dveřích a celém sortimentu společnosti Hörmann získáte na www.hormann.cz nebo v podnikové vzorkovně ve Středoklukách u Prahy.

O společnosti

Rodinný podnik Hörmann je předním světovým výrobcem dveří a vrat. Od svého založení v roce 1935 společnost vyrobila a na celém světě prodala více než 15 milionů vrat. Dnes pro ni pracuje přes 6000 zaměstnanců ve 27 výrobních závodech v Evropě, Severní Americe a Asii, které produkují vysoce kvalitní vrata, dveře, zárubně a pohony pro soukromý i průmyslový sektor. V České republice působí od roku 1997 a v roce 2019 dosáhla na tuzemském trhu rekordních prodejů v objemu 770 mil. Kč. V uvedeném roce prodala společnost v ČR více než 10 000 sekčních vrat k rodinným domům, cca 3 000 kusů průmyslových vrat a 5 000 dřevěných interiérových dveří.

Napsat komentář