Novinka Arad Pru – unikátní střešní krytina se skrytým kotvením

Společnost Satjam představila nejnovější typ plechové střešní krytiny – Arad Pru. Tato moderní maloformátová krytina se vyrábí z vysoce jakostního ocelového plechu a je výhradně dodávaná s povrchovou úpravou PURMAT® patřící do povrchové třídy EXTRA. Tato vysoce odolná povrchová úprava zajišťuje nadstandardní parametry odolnosti proti povětrnostním vlivům, stálobarevnosti a odolnosti proti mechanickému poškození.

1. Tvar krytiny
Intenzivní práce nad konečným vzhledem krytiny přinesla ovoce v podobě zcela nového, originálního designu, který dokonale prezentuje novou střechu. Prolis pod ostrým úhlem upravuje nejen estetiku krytiny, ale zvyšuje její tuhost.

2. Kotvení krytiny
Zcela nový systém bez viditelných kotevních prvků ovlivňuje estetiku, ale i funkčnost. Krytina není v ploše nikde perforována, což má příznivý vliv na životnost. Kotevní otvory jsou v krytině připraveny již při výrobě, což zjednodušuje práci pokrývačů, ale zároveň eliminuje možnost vzniku chyb při montáži. Založení krytiny na přesně tvarované startovací liště zajišťuje přesné osazení a dokonalé uchycení první řady krytiny u okapové hrany.

3. Formát krytiny
Jedno a dvou modulové šablony jsou zárukou snadné manipulace, nízké odpadovosti při montáži a nízkých nákladů na přepravu. Dokonalé balení výrobků zajišťuje snížení rizika poškození během transportu a manipulace na stavbě.

4. Povrchová úprava a záruka
Krytina je dodávána výhradně ve vysoko jakostní povrchové úpravě PURMAT®, v barevných odstínech červená, hnědá, černá, cihlová a šedá. Na tuto krytinu poskytujeme nadstandardní záruku v trvání 30-ti let, viz Satjam záruka Plus.

 

Napsat komentář