Nová koupelna s moderním a elegantním Blixem

Krásná, moderní, praktická, spolehlivá, kvalitní. To jsou vlastnosti, jimiž by se měla chlubit každá nová koupelna. Pokud je její vybavení navíc nenáročné na údržbu, není co řešit.

Moderní vzhled, technickou dokonalost a dlouhodobou životnost v sobě spojuje nová řada sprchových koutů Blix. Jejich odlehčený design neruší žádné svislé vnitřní profily, kombinace kovově lesklého rámu a čirého bezpečnostního skla působí velmi elegantně, dokonale ladí s bateriemi a dalšími kovovými doplňky v koupelně. Nový důmyslný mechanismus usnadňuje péči o sprchové kouty Blix: odkloněním dveřního křídla se při údržbě dostanete i do zdánlivě těžko přístupných míst. Operace je přitom velmi snadná a zvládnete ji pouhými dvěma prsty.

Osvědčený systém AntiBlock umístěný na spodní straně posuvných dveří navíc zabraňuje zadrhávání a křížení mobilních dílů.  
I proto si RAVAK může dovolit dát doživotní slib bezporuchového a tichého chodu těchto sprchových koutů. Sprchové kouty značky RAVAK lze doplnit dalšími praktickými prvky, k nimž patří například baterie vlastní řady či sedátka OVO.

www.ravak.cz

 

Napsat komentář