Nízkoenergetické domy budoucnosti od OKALu vyřeší vaše současné bydlení!

OKAL – tradiční výrobce dřevostaveb s nezapomenutelným rukopisem – se jako jedna z mála současných stavebních společností může před svými klienty prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky.

I Vy si v neuvěřitelně krátké době můžete splnit sny o energeticky úsporném, pohodlném a krásném bydlení v dřevostavbě. A jako bonus máte u nás již v základní nabídce to, za co si jinde připlatíte!

Ve standardu (tj. bez příplatku) Vám individuálně navrhneme řešení každého domu. Dále nabízíme 160milimetrový dřevěný rám, trojskla, hodnotu U = 0,14 W/(m2K), předokenní rolety, bukové schodiště a titan-zinkové okapy. Zajistíme dopravu, montáž domu na území celé České republiky, chemické WC a kontejner na odpad. Postaráme se i o ubytování montážní čety.

Nabízíme Vám již přes 2 500 typů řešení rodinných domů!
Poslední novinkou v rodině domů OKAL je řada „Exklusive“. Heslem této nové generace ekostaveb je podporovat architekturu ve spojení s přírodou, která beze zbytku naplní všechny individuální požadavky zákazníka. Pro novou řadu „Exklusive“ jsou charakteristické moderní čisté linie, velký prostor a luxus. Architektura „Exklusive“ domů zcela koresponduje s hlavními myšlenkami slavné německé výtvarné školy „Bauhaus“ a představuje tak vysoce komfortní bydlení ve velkém stylu.

O kvalitě, poctivé řemeslné práci a spolehlivosti profesionálního týmu odborníků a poradců společnosti OKAL se můžete přesvědčit na podzim tohoto roku, kdy bude v Plzni – Černicích slavnostně odhaleno tajemství dřevostaveb OKAL. Přímo před Vámi bude od základů až po střechu vystavěn úplně nový ukázkový dům – a to vše v reálném čase za pouhý jeden den! Tato rychlost výstavby je umožněna pokročilými konstrukčními metodami, inovativními technologiemi a v neposlední řadě prvotřídním stavebním materiálem – dřevem. Díky tomuto vysoce estetickému přírodnímu materiálu, který zároveň vyniká i svými izolačními vlastnostmi, se domy OKAL řadí na špičku v kategorii nízkoenergetických domů. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, jak do sebe rozměrově přesné stavební komponenty jednoduše zapadají, zhotovené stěny jsou vždy ve správném úhlu a navíc obsahují okna s roletami i instalační rozvody. OKAL domy jsou i po 80 letech stejně stabilní jako první den po svém dostavění! 

Více informací o dřevostavbách společnosti OKAL naleznete na nových internetových stránkách www.okal.cz. Kromě přehlednějšího uspořádání základního menu, většího množství fotografií a referencí českých i zahraničních zákazníků Vás jistě zaujme i praktický vyhledávač jednotlivých domů podle ceny, plochy, a dalších užitných vlastností.   

Vyhovíme nejrozmanitějším přáním našich klientů, možná splníme velký sen i Vám! OKAL – a jste doma!

Kontakt: OKAL CZ s. r. o.
Nezvěstice, Žákava 162, 332 04
Tel. +420 377 882 412
fax: +420377 882 451
GSM : +420 602 248 445
www.okal.cz

Napsat komentář