Nejlepší hypotéka na trhu? Najdete ji u mBank

Sny se mají plnit. Pokud ten váš souvisí s pořízením nového bydlení nebo rekonstrukcí stávajícího, na nic nečekejte. Zřejmě jste zaregistrovali, že současný hypoteční boom hraje zájemcům o výhodný úvěr do karet – ale jak už to tak bývá, nebude trvat věčně. Přesto se s podpisem úvěrové smlouvy neukvapujte a důkladně zmapujte situaci. Některé hypotéky výhodné jsou, jiné se tak jen tváří.

V případě mHypotéky Light, kterou nabízí populární nízkonákladová mBank, rozhodně neuděláte krok vedle. Úvěr získal třikrát za sebou prestižní titul Finanční produkt roku, který uděluje známý server Finparada.cz ve spolupráci se Scott&Rose. V čem je lepší než konkurence?

Nejvýhodnější sazbu získáte při fixaci na tři roky

Hlavním „tahákem“ je bezesporu nejnižší úroková sazba ve výši 1,69 % p.a. (platné k srpnu 2015). Tu lze získat při fixaci na dobu tří let a LTV do 90 % (úvěr je maximálně ve výši 90% zastavené nemovitosti). Banka dává garanci po dobu 30 dnů od data podpisu žádosti.

Při nastavování parametrů nezapomínejte na to, že se situace na hypotečním trhu průběžně mění – hypotéka od mBank je velmi výhodná i v případě delší doby fixace. Výši měsíční splátky proto volte s ohledem na své příjmy, aby váš rozpočet s případným zvýšením sazeb na celém trhu neutrpěl citelnou ránu.

Co se dalších parametrů týče, mHypotéka Light je poskytována ve výši od 200 tisíc Kč do 20 milionů Kč s volitelnou splatností na dobu od 12 měsíců do 40 let. Jedinou podmínkou je maximální věk žadatele, který nesmí v době úhrady poslední splátky překročit 70 let.

Jsou i další důvody, proč se rozhodnout pro mHypotéku Light

Rekordně nízkou úrokovou sazbu jsme již zmínili, ale pozornost si zaslouží i další výhody hypotéčního úvěru od mBank. Pokud jste zaznamenali soudní spory související s poplatky za vedení úvěrového účtu, budete příjemně překvapeni. Proklientská mBank totiž žádné poplatky za vedení úvěrového účtu neúčtuje a to samé platí také o vyřízení a čerpání úvěru. Zdarma jsou také elektronické výpisy a mimořádné splátky (do výše 20 % jistiny ročně).

Další informace najdete na webových stránkách mBank.


Napsat komentář