Navštivte veletrhy o bydlení, nábytku a designu FOR HABITAT a FOR FURNITURE

Chystáte se renovovat byt, zařizovat dům nebo sháníte nevšední designové doplňky, kterými byste si zpříjemnili bydlení? Nenechte si ujít 18. ročník veletrhu bydlení, renovací a stavby FOR HABITAT a 1. ročník veletrhu nábytku a designu FOR FURNITURE, které se konají od 17. 3. do 20. 3. 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany. Souběžně s těmito veletrhy proběhne také veletrh kancelářského nábytku, vybavení obchodních a společenských prostor FOR OFFICE, veletrh zahradní architektury, nábytku a techniky FOR GARDEN a veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení FOR GREENERY. 

FOR HABITAT
18. ročník veletrhu bydlení, renovací a stavby prošel oproti minulým ročníkům změnou oborového zaměření. V rámci nově vzniklého veletrhu FOR FURNITURE, který je specializovaný na nábytek a design, se veletrh FOR HABITAT zaměří na tři hlavní oborové sekce, a to na stavebnictví, vestavěné části interiérů a interiérové dekorace, které budou doplněny o bytový textil. 

Více o veletrhu najdete na www.forhabitat.cz. 

FOR FURNITURE
1. ročník specializovaného veletrhu nábytku a bytového designu, jehož spoluorganizátorem je Asociace českých nábytkářů, nabídne prezentace významných českých výrobců nábytku, kteří představí své kolekce pro rok 2011. Nedílnou součástí veletrhu bude hala designu, kde se představí například Talent design, můžete si nechat poradit od odborníků z design školy nebo ve stále populárnější oblasti feng shui (tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase). V rámci doprovodného programu se můžete těšit na řadu dalších doprovodných akcí. Budou také slavnostně vyhlášeny výsledky soutěže Nábytek roku 2011, jejímž vyhlašovatelem a organizátorem je AČN. 

Více o veletrhu najdete na www.forfurniture.cz.

Napsat komentář