Napínací potahy se budou hodit na každou sedačku, křeslo nebo židli

Určitě máte doma sedací soupravu, křesla nebo židle, kterým chcete čas od času dopřát nový vzhled. Proč také ne. Místnost vypadá zase trochu jinak a je rázem zapomenuto na stín stereotypu. Ideálním řešením proměny jsou napínací potahy vyrobené z kvalitních multielastických materiálů. Jsou roztažitelné všemi směry, takže nebudete omezování rozměrovým provedením. Padnou téměř na vše.

Přesně takové revoluční potahy nabízí společnost decoDoma. Potahy se přizpůsobí sedačce nebo křeslu téměř všech velikostí a přesně kopírují jejich původní tvar. Jedná se o potahy, které se pyšní vysokou kvalitou. Vyráběny jsou renomovanými výrobci z Itálie a Španělska. Prvním krokem při výrobě potahů je výběr látky. Pro napínací potahy jsou používány velmi pevné látky ze směsi bavlny a polyesteru, které jsou odolné vůči opotřebení. Dalším krokem je barvení látek, aby bylo docíleno vybraného dezénu. Tento proces podléhá přísné kontrole, barvy musí být stálé, odolné proti otěru a častému praní. Výrobci k tomuto účelu používají celou řadu testů, teprve pokud jsou výsledky vynikající. A teď už se dostáváme k samotnému šití, které při výrobě představuje nejsložitější proces závislý na dobře seřízených šicích strojích. To ale zdaleka není poslední krok. Ještě je na řadě důsledná kontrola, zda je výrobek v perfektním stavu.

Napínací potahy jsou mnohem více, než klasické přehozy

Už vám tedy musí být jasné, že se nejedná se pouze a jen o přehoz, který hodíte přes sedačku či gauč a jakmile se trochu více pohnete, případně zavrtíte, přehoz se ihned shrne. Napínací potahy jsou mnohem více. Dokonale drží a manipulace s nimi je velmi snadná Nasadíte je během chvíle. Stejně snadná je i jejich údržba. Při ušpinění stačí sundat a vyprat v pračce. Jistě to znáte, máte-li doma děti nebo zvířecí miláčky. Stačí chvilka nepozornosti a sedačka nebo křeslo je rázem ušpiněné. S napínacími potahy se takových situací bát nemusíte. Pokud rádi na sedačce ležíte, tenhle potah si skutečně zamilujete. Žádné škrábání a kousání, jako to dělá řada sedaček s látkovým potahem a ani lepivý efekt kůže.

Napínací potahy také představují efektivní způsob, jak rychle změnit interiérové prostory. Tmavý gauč rozzáří například světlý potah, někde naopak více využije tmavé varianty. Vezmete-li v úvahu spojení kvality, designu, praktičnosti a přijatelné pořizovací ceny, není zřejmě co řešit. Z široké nabídky na webu www.decodoma.cz si určitě svého favorita vyberete.

 

Napsat komentář